Trabzonspor ve Salih Uçan Arasındaki Pazarlıklar Devam Ediyor

Trabzonspor gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarına devam ediyor. Alanyaspor ile sözleşme bu sezon bitecek olan Salih Uçan ile iletişime geçen yönetim teklifini sundu. Salih Uçan ise teklifi yeterli görmeyerek, Trabzonspor'a taleplerini bildirdi. Trabzonspor ve Salih Uçan arasındaki görüşmeler devam ediyor.

Trabzonspor ve Salih Uçan Arasındaki Pazarlıklar Devam Ediyor
 

Alanyaspor’da sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken için Salih Uçan Trabzonspor çalışmalarına başladı. Abdullah Avcı'nın takımda görmekten memnun olacağını yönetime bildirdi. Ayrıca Abdullah Avcı, Salih Uçan ile bir görüşme yaparak Trabzonspor'un gelecek sezonki hedeflerinden bahsetti. Trabzonspor, teklifte bulunduğu futbolcuyu Abdullah Avcı ikna etmeye çalışıyor. Salih Uçan transferinde Trabzonspor'un en büyük rakibinin Beşiktaş olduğu gelen bilgiler arasında. Geçtiğimiz sezonlarda Alanyaspor'un teknik direktörlüğünü yapan Sergen Yalçın'ın, Salih Uçan’a ilk 11'i sözü verdiği iddia edildi. 

TRABZONSPOR TEKLİFİNİ SUNDU BEKLEMEYE GEÇTİ

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı’nın istediği transferlerin başında Salih Uçan bulunuyor. Sezon sonunda Alanyaspor ile olan sözleşmesi bitecek olan Salih’in Trabzonspor’dan istediği maaşın ise bordo-mavili ekibi bu transferde bir hayli zorladığı öğrenildi. Trabzon Kulis’in edindiği bilgiye göre; Boşa çıkacağı için talipleri her geçen gün artan Salih Uçan’ın şartları, Trabzonspor’u bir hayli zorladı. Senelik 10 milyon TL maaş talep eden başarılı futbolcunun, aynı zamanda imza parası da istediği öğrenildi. Bu rakam bordo-mavili yönetime çok yüksek geldi. Mevcut kadroda Berat, Flavio, Trondsen, Bakasetas ve Yunus Mallı gibi orta saha oyuncularına sahip olan Fırtına, Salih Uçan transferinde teklifini yapıp şimdilik beklemeye çekildi.

Salih Uçan
Salih Uçan

SALİH 10 GOLE KATKI SAĞLADI

Süper Lig ekibi Alanyaspor’da forma giyen Salih Uçan, 30 tanesi ilk 11 olmak üzere 37 maçta görev yaptı. Bu maçlarda 3 gol atıp 7 tane de asist yapan 27 yaşındaki orta saha, Akdeniz ekibinin attığı 10 gole direkt etki etti.