Trabzonspor Yönetimi Hamsik İçin Son Teklifini Sundu!

Trabzonspor Marek Hamsik için son teklifini sunup beklemeye geçti.

Trabzonspor Yönetimi Hamsik İçin Son Teklifini Sundu!

 

Trabzonspor’un Marek Hamsik için girişimleri devam ediyor. Bu hafta başında Marek Hamsik için sefer düzenleyen Bordo Mavili yetkililer oyuncu için transfer pazarlıklarını sürdürüyor. 

Oyuncunun menajeriyle görüşmelerinde devam eden Bordo Mavilililer oyuncunun Göteborg ile sözleşmesi sona eren oyuncu için girişimlerini hızlandırdı.

TEKLİF ARTTIRIMI OLDU

Oyuncu 1,5 milyon Euro maaşın yanı sıra 750 bin Euro imza ve çeşitli bonus tekliflerini sunan Bordo Mavililer oyuncunun menajeriyle yapılan son görüşmelerde teklifini 250 bin Euro daha arttırdığı öğrenildi.

Marek Hamsik

TRABZONSPOR SINIRLARI ZORLUYOR

Trabzonspor ilk olarak 1.5 milyon Euro maaş, 500 bin euro imza parası teklifinde bulunduğu Marek Hamsik için sınırları zorlamaya devam ediyor. İlk olarak 750 bin Euro'ya çıkartılan imza parası, Marek Hamsik’in talebi doğrultusunda 1 milyon Euro'ya çıkartıldı. Trabzonspor, teknik direktör Abdullah Avcı'nın da çok istediği Marek Hamsik için sınırlarını zorladığı öğrenildi. Oyuncu'ya 1.5 milyon Euro maaş, 1 milyon Euro imza parası teklif edilerek toplamda 2.5 milyon Euro'luk bir maliyet ortaya çıktı.

Marek Hamsik

HAMSİK CEPHESİ DÜŞÜNMEK İÇİN SÜRE İSTEDİ

Oyuncu cephesi teklifi düşünmek için Trabzonspor’dan süre istedi. Hamsik cephesiyle önümüzdeki hafta içerisinde tekrar görüşecek olan Bordo Mavililer bir görüşme daha yapıp EURO 2020 öncesi transferin adını koymak istiyor. Konuyla ilgili görüştüğümüz yöneciler sürecin Trabzonspor adına olumlu seyir ettiğini söyledi.