Trabzonspor Transferde Durdurulamıyor! Forvet Transferi De Tamam!

Trabzonspor transferde durmak biliyor. Sabah saatlerinde KAP'a yaptığı açıklamalarla Eren Elmalı, Doğucan Haspolat, Larsen ve Denswil'i duyuran Trabzonspor bir başka Süper Lig yıldızı ile görüşme halinde.

Trabzonspor Transferde Durdurulamıyor! Forvet Transferi De Tamam!Trabzonspor bu sezon da transfere erken başladı. Sabah saatlerinde KAP'a yaptığı açıklamalarla 4 futbolcunun ismini duyururken, forvet transferi için de çalışmalarına devam ediyor. 

Trabzonspor bu sezon transferde ağırlığını yerli futbulculara verdi. Devre arası Bursaspor’dan Batuhan Kör, Kerem Şen, Taha Altıkardeş'i Altınordu'dan Enis Destan'ı Bayern Leverkusen'dan Emrehan Gedikli'yi kadrosuna katarken, sabah saatlerinde ise Kasımpaşa'dan Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat'ı KAP'a bildirdi. Şimdi ise gözünü Süper Lig'in yıldızına dikti. 

FORVETE TAKVİYE 

Trabzonspor bu sezon Süper Lig'i gol kralı olarak tamamlayan Umut Bozok ile görüşme halinde. Trabzonspor ve yıldız oyuncu prensipte anlaşma sağlandığı öğrenildi. Oyuncu Şampiyonlar Ligi ve Abdullah Avcı'dan dolayı Trabzonspor'da forma giymeye çok sıcak baktığı öğrenildi.

Umut Bozok

 
KULÜBÜ İLE ANLAŞMA TAMAM! 

Trabzonspor ligin gol kralı Umut Bozok’u kadrosuna katmak üzere Lorient kulübü ile prensipte anlaştı. 

Kiralık olarak formasını giydiği Kasımpaşa ile geride kalan sezonda gol krallığına ulaşan Umut Bozok'un yeni adresi merak edilirken Bordo Mavililerin oyuncuyu İstanbul’a davet ettiği öğrenildi. 

Trabzonspor’un oyuncuyla görüşüp kısa sürede transferi noktalaması bekleniyor.