Trabzonspor Gençlik Aşısını Yaptı!

Trabzonspor gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için harekete geçti. Altınordu'dan forvet Enis Destan'ı kadrosuna katan Trabzonspor, Bursaspor ile de masaya oturdu.

Trabzonspor Gençlik Aşısını Yaptı!Trabzonspor devre arası yaptığı transferlerle adından söz ettirmeye başladı. Kouassi, Puchacz, Yusuf Erdoğan ve Edin Visca'yı kadrosuna katan Trabzonspor, en son olarak da Altınordu'dan Enis Destan'ı 12 takitle ödenmek üzere 600 bin euroya kadrosuna kattı. 

GENÇLEŞTİRME OPERASYONU DEVAM EDİYOR! 

Trabzonspor başlattığı gençleştirme operasyonuna Taha Altıkardeş, Kerem Şen ve Batuhan Kör ile devam ediyor.

Trabzonspor bu üç isim için Bursaspor ile prensip anlaşmasına vardı. Trabzonspor bu üç ismin ikisi Batuhan Kör ve Kerem Şen sene sonuna kadar Bursaspor kalmasına izin vereceği, Taha Altıkardeş  devre arasında Trabzonspor'un kadrosuna dahil olacak. 

Trabzonspor, Bursaspor'a Taha Altıkardeş, Kerem Şen ve Batuhan Kör'ün transfer için 29 milyon TL bonservis ücreti ödeyecek. 

DOĞUHAN ARAL ŞİMŞİR İÇİN DE AYNI YÖNTEM 

Trabzonspor, aynı yöntemi Doğuhan Aral Şimşir transferlerinde de kullanmayı düşünüyor. Trabzonspor Doğuhan Aral Şimşir için Midtjylland 6 taksitle ödeme kaydıyla 1.5 milyon euro öneride bulundu. Eğer Midtjylland Trabzonspor'un teklifini kabul ederse Doğuhan Aral Şimşir, sezon sonuna kadar Danimarka takımında kalacak. 2022-2023 sezonunda Trabzonspor'un kadrosunu katılacak.