Trabzonspor Dudak Uçuklatan Gelirin Peşinde!

Trabzonspor bu sezon satacağı oyuncular üstünden dev bir bütçe oluşturarak şampiyonluk mücadelesi verecek bir kadro kurmak istiyor.

Trabzonspor Dudak Uçuklatan Gelirin Peşinde!

 

Trabzonspor transferde dev geliri hedefliyor. Uğurcan Çakır’ın fiyatını 20milyon Euro olarak belirleyen Bordo-Mavili yönetim, bedavaya aldığı Djaniny için minimum 6 milyon Euro bekliyor. 1 yıl sözleşmesi kalan ve kariyerine İtalya’da devam etmek isteyen Ekuban’dan da en az 10 milyon Euro gelmesi planlanıyor.

UĞURCAN EURO 2020 SONRASINA KALDI

Satışından en yüksek gelir beklenen isim; Uğurcan Çakır. A Milli Takım ile EURO 2020’de boy gösterecek olan yıldız file bekçisinin fiyatı 20 milyon Euro olarak belirlendi. Bordo-Mavililer, turnuva sonrası tüm teklifleri değerlendirip, oyuncunun da isteği doğrultusunda transfere izin verecek. Gitmesi beklenen diğer iki oyuncu; Djaniny ile Ekuban... Sezon başında bonservis bedeli ödenmeden kadroya katılan Djaniny’nin Arap Yarımadası’nda çok ciddi bir piyasası var.

Djaniny Tavares Semedo

1 MİLYON EURO’YA ALINDI 10 MİLYON EURO DEĞERİ 

Trabzonspor Yönetimi, menajerler aracılığıyla teklifler gelen Djaniny’den masraflar çıkıldığında en az 6 milyon Euro gelir bekliyor. Ekuban ise kariyerine İtalya’da devam etmek amacında. 2019’da 1 milyon Euro karşılığında bonservisi alınan ve 1 yıl kontratı kalan Ganalı yıldızdan, minimum 10 milyon Euro gelmesi planlanıyor. Bordo-Mavililer, Uğurcan, Djaniny ve Ekuban’ın muhtemel satışından toplamda 36 milyon Euro yani 400 milyon TL gelir sağlamayı hedefliyor.

Ekuban