Sivasspor Uğur Çiftçi İçin Trabzonspor’a Daha Makul Bir Teklif Sundu

Sivasspor’un Uğur Çiftçi için Trabzonspor’dan istediği 2 milyon euro ve Yusuf Sarı teklifi kabul edilmeyince, Trabzonspor'un kapısını yeni teklifle çaldı.

Sivasspor Uğur Çiftçi İçin Trabzonspor’a Daha Makul Bir Teklif Sundu

 

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, önemli açıklamalar yaptı. Çalımbay, deneyimli futbolcu Uğur Çiftçi'yi Trabzonspor'un transfer etmek istediğini ifade etti.

Sivasspor Uğur Çiftçi için Trabzonspor’dan ilk olarak 2 Milyon Euro ile beraber Yusuf Sarı(bonservis) , Ahmetcan Kaplan(1,5 yıl kiralık ) talep etti. Fakat Trabzonspor bu teklifi kabul etmedi. Sivasspor bunun üzerine Trabzonspor'un kapısını yeni bir teklifle çaldı.

Uğur Çiftçi

 

SİVASSPOR MAKUL POZİSYONUNA GELDİ!

Sivasspor’un ilk olarak Uğur Çiftçi'ye karşılık olarak 2 milyon euro, bonservisiyle Yusuf Sarı ve kiralık olarak Ahmetcan Kaplan'ı istedi. Bu teklif Trabzonspor tarafından kabul görmeyince, Trabzonspor'un kapısını yeni bir teklifle çaldı. Sivasspor bu sefer Trabzonspor'a daha makul bir teklif sundu. Sivasspor, Uğur Çiftçi için Trabzonspor’dan Abdülkadir Parmak'ı bonservisi ile isterken, artı 1 milyon euro bonservis talebinde bulundu.

 

Abdülkadir Ömür