Nwakaeme İle Trabzonspor Arasında Yeni Gelişme!

Trabzonspor'un 2.2 milyon euroluk teklifini kabul etmeyerek, yeni bir maceraya atılmak isteyen Nwakaeme aradığını bulamadı.

Nwakaeme İle Trabzonspor Arasında Yeni Gelişme!İlk olarak Fenerbahçe'nin gündemine gelen, sonrasında Galatasaray'ın gündemine gelen Nwakaeme, sırasıyla Gaziantepspor, Hull City ve Real Valladolid'in gündemine geldi. Fenerbahçe defteri Başkan Ali Koç'un yaş vurgusu ile son bulurken, Hull City ise maliyetinden dolayı transferi sonuçlandıramadı. 

Son olarak LaLiga temsilcisi Real Valladolid ile görüşen Nwakaeme, yüksek maaş talebinden dolayı transfer tıkanma  noktasına geldi. Eğer Nwakaeme maaş talebinde indirime gitmezse transfer İspanyol kulüp tarafından rafa kaldırılacak. 

TRABZONSPOR'A HABER YOLLADI! 

Nwakaeme yaptığı başarısız transfer görüşmelerinden sonra Trabzonspor'a haber göndererek daha önce önerilen bonuslarla beraber 2.2 milyon euroluk sözleşmeyi imzalamak istediğini dile getirdi. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, tecrübeli yıldızı o sözleşme şartları Trezeguet transferi yapılmadan önce olduğunu ifade etti. İlerleyen günlerde Nwakaeme ile Trabzonspor'un kurmayları arasında bir görüşme daha yapılacağı bilgisi geldi.