Nwakaeme'ye Sürpriz Teklif!

Trabzonspor ile henüz sözleşmesini yenilemeyen yıldız futbolcu Nwakaeme'ye talip çıktı.

Nwakaeme'ye Sürpriz Teklif!

 

Trabzonspor'da 4.sezonunu geçiren ve geldiğin günden itibaren bordo mavililere en fazla skor katkısı veren isimlerin başında gelen Anthony Nwakame henüz sözleşmesini yenilemedi. 32 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda sona erecek. Trabzonspor'da bonuslarla birlikte 2 milyon Euro kazanan Nwakame için yönetim sözleşme yenileme görüşmelerini sürdürüyor. Ancak şu ana kadar Nwakaeme'nin sözleşmesinin yenilenmesiyle alakalı henüz net bir gelişme kaydedilemedi. 

Milliyet'in haberine göre; Nijeryalı yıldız futbolcuya bir Arap ekibi talip oldu. Nwakaeme'yi isteyen Arap kulübünün yıldız sol kanat için 5 milyon Euro'yu gözden çıkardığı iddia edilidi. Ayrıca haberde Nwakaeme'nin Trabzonspor yönetiminden yeni sözleşmesi için 2.5 milyon Euro talep ettiği de kaydedildi. Trabzonspor yönetimi ile Nwakaeme'nin ortak bir noktada buluşması bekleniyor. 

Bu sezon forma giydiği 15 maçta 6 gol, 3 asistle 9 gole katkı veren Nwakaeme, toplamda bordo mavili formayla çıktğı 124 karşılaşmada ise 38 gol atıp 32 de asist yaptı.