Bruno Peres'in Maliyeti Trabzonspor'un Yüzünü Güldürdü

Trabzonspor'un prensip anlaşmasına vardığı Bruno Peres'in maliyeti iddia edilenin altında olduğu öğrenildi.

Bruno Peres'in Maliyeti Trabzonspor'un Yüzünü Güldürdü
 

Fode Koita ve Bruno Peres ile anlaşma sağlayan Trabzonspor, bu oyuncuların dışında 4 nokta transferi daha gerçekleştirmeyi hedefliyor. Kanatlarla birlikte forvet hattını daha güçlü bir hale getirmeyi planlayan Karadeniz ekibinin, sezonun bitmesiyle birlikte görüşme halinde olduğu oyuncularla sözleşmeleri imzalaması bekleniyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı da kadroya katılması muhtemel oyuncuların yeni sezon kampında hazır olmalarına büyük bir önem veriyor.

Trabzonspor'un ön sözleşme imzaladığı Bruno Peres
Trabzonspor'un ön sözleşme imzaladığı Bruno Peres

PERES'E 1,2 VERİLECEK

Gelen son bilgilere göre Bruno Peres Trabzonspor'dan yıllık olarak 1 milyon 200 bin Euro kazanacak. Oyuncuya ve menajerine toplamda 500 bin Euro menajerlik hizmeti ve imza parası ödenecek. Bruno Trabzonspor'un sunduğu ön sözleşmeyi imzalamış durumda.

MEDYADAKİ İDDİLAR!

Bruno Peres transferi için çıkan ilk transfer habetlerinde oyuncuya yıllık 1.8 milyon Euro maaş ve imza parası da 500 bin Euro ödeneceği iddia edilmişti. Ahmet Ağaoğlu, Karagümrük maçı sonrası Trabzonspor'un bir futbolcuya ödeyebileceği en yüksek rakamın 1.5 milyon Euro olduğunu üstüne basa basa belirtti.