Arda ve Safa Kiralandı! İşte Yeni Takımları

Trabzonspor’da yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Arda Akbulut ve Sefa Kınalı kiralandı…

Arda ve Safa Kiralandı! İşte Yeni Takımları

 

 

Trabzonspor alt yapısında yetişen Sefa Kınalı, Trabzonspor ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncu Altınordu'ya kiralandı. Oyuncu 2019 yılında Trabzonspor’dan pilot takım 1461 Trabzon’a satılırken ardından yeniden geri dönmüştü. 2020 yılında Trabzonspor A takım kadrosuna dahil edilen Sefa, 2021 yılında ise Tuzlaspor’a kiralandı. Burada geçirdiği 1 yılın ardından yeniden Bordo - Mavililere dönen Sefa Kınalı, Tuzlaspor’da geçen sezon 33 maçta forma giymiş 1 gol ve 3 asistlik performans ortaya koymuştu. Sefa, sol kanat bölgesinde görev alıyor.

Safa Kınalı

ARDA AKBULUT, İLK DEFA TRABZONSPOR'DAN AYRILIYOR

Trabzonspor'da yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Arda Akbulut Bandırmaspor'a kiralandı. Arda Akbulut ise Trabzonspor'dan ilk edfa farklı bir takıma gidiyor.. Trabzonspor alt yapısında yetişen Arda, 2018 yılından beri Trabzonspor A takım kadrosunda yer alıyor. Zaman zaman bordo - mavililerde kaleye geçen Arda Akbulut, özellikle İstanbul’da oynanan Galatasaray maçında ortaya koyduğu performansla akıllara yer etti.
Arda Akbulut’un Trabzonspor ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunurken oyuncunun, gelişimi açısından kiralanmasına karar verilmişti.

 

Arda Akbulut tecrübe kazansın diye bu sezon kiralanacağı açıklanmıştı!