Ajax'tan Ahmetcan Kaplan İçin Trabzonspor'a Çılgın Teklif!

De De Telegraaf'ta yer alan haberde; Ajax'ın, 19 yaşındaki futbolcunun transferi için çalışmalar yürüttüğü aktarıldı. Hollanda ekibinde, İtalya'ya transferi gündemde olan Perr Schuurs'un takımdan ayrılması durumunda Ahmetcan'ın transferinin gerçekleşme ihtimali yüksek olarak gösterildi.

Ajax'tan Ahmetcan Kaplan İçin Trabzonspor'a Çılgın Teklif!

 

Ajax ile Trabzonspor arasında genç futbolcunun transferi için yapılan görüşmelerde anlaşmanın yakın olduğu ve Ahmetcan transferi resmiyet kazanırsa bordo-mavililerin 10 milyon euro bonservis bedeli kazanacağı ifade edildi.

Trabzonspor'un genç stoperi Ahmetcan Kaplan'a Hollanda'nın Ajax takımı talip oldu. De Telegraaf Gazetesi'nin haberine göre; bordo mavili takımın 19 yaşındaki stoperi bir süredir Ajax'ın transfer listesindeydi. Hollanda takımının defans oyuncusu Perr Schuurs'un İtalya'ya transferinin gerçekleşmesi halinde Ajax, bu futbolcunun boşluğunu Ahmetcan ile dolduracak.

Ahmetcan Kaplan

AJAX'TAN AHMETCAN KAPLAN'A 10 MİLYON AVRO

Haberde, genç stoperin bordo mavili takımla 2026 yılına kadar sözleşmesi bulunduğu hatırlatılırken, Ajax'ın bu transferi 10 milyon avro bonservis bedeliyle bitirebileceği belirtildi.

AJAX SCHUURS'U SATIP, AHMETCAN'I ALACAK

Perr Schuurs'un İtalya'ya transferi resmileştikten sonra Ajax'ın Ahmetcan Kaplan için Trabzonspor'un kapısını çalması bekleniyor. Torino, Ajax'a Hollandalı stoper için 9 milyon avro bonservis bedeli ve 3 milyon avro bonus teklif etti. Ayrıca Bologna ve bir başka İtalyan takımının daha Schuurs'u istediği belirtiliyor.

5 YILLIK ANLAŞMA!

Hollanda devinin anlaşma sağlanması durumunda Ahmetcan Kaplan'la da 5 yıllık sözleşme yapacağı belirtildi.