Abdullah Avcı Erce Kardeşler'in Kafasını Karıştırdı!

Trabzonspor'da gündem Erce Kardeşler'in takımdaki geleceği olmaya devam ediyor. Uğurcan Çakır'dan sonra Trabzonspor'un kalesini devralmaya hazırlanan Erce Kardeşler'in kafası çıkan kaleci transferi söylentileri kafasını karıştırdı.

Abdullah Avcı Erce Kardeşler'in Kafasını Karıştırdı!

 

Trabzonspor’da geleceği belirsizliğini kaleci Erce Kardeşler’in ismi transferle anılmaya devam ediyor. Uğurcan Çakır’ın muhtemel ayrılığı sonrası kaleye Mert Günok’u düşünen Bordo Mavili takım da iki sezondur forma şansı bulamayan Erce Kardeşler için geçtiğimiz gün dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

AVCI REDDETTİ

Bu sezon Süper Lig’den 1. Lig’e düşen Erzurumspor, 27 yaşındaki kaleciyi transfer etmek için girişimlerine başladı ancak bu hamle Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’ya takıldı.

Erce ile görüşen Avcı’nın “Planlarım arasındasın, gidemezsin” diyerek talebi geri çevirdiği öğrenildi.

SÜPER LİG’DEN TEKLİF GELİRSE

Trabzonspor ile kampa katılacak olan Erce Kardeşler için Süper Lig’den de bazı takımların araştırma halinde olduğu gelen bilgiler arasında. Süper Lig’den teklif gelmesi halinde kulübün izleyeceği yol şimdiden büyük merak konusu oldu. Ama Abdullah Avcı, Mert Günok'un transferi gerçekleşse bile Erce Kardeşler'i takımda tutmak istiyor.