Abdullah Avcı'nın Aklı Beşiktaş'ın Eski Yıldızında!

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden Trabzonspor, Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren başarılı futbolcuya kanca attı.

Abdullah Avcı'nın Aklı Beşiktaş'ın Eski Yıldızında!

 

Bordo-mavililerde teknik direktör Abdullah Avcı, yönetimden milli futbolcunun transfer edilmesini istedi.Yeni sezona 'şampiyonluk' parolasıyla girecek Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ediyor.

Kadrosunu Hamsik, Gervinho, Peres ve Koita ve İsmail Köybaşı gibi isimlerle güçlendiren bordo-mavililerin gündemine sürpriz bir isim girdi: Dorukhan Toköz…

Geçtiğimiz hafta kendisine yöneltilen Dorukhan sorusuna, "Bizde daha hiç gündeme gelmedi. Çok sevdiğim bir oyuncu. Beraber de çalıştık. Bir bakarız ama şu an itibarıyla öyle bir şey yok" şeklinde cevap veren teknik direktör Abdullah Avcı, yönetimden 25 yaşındaki orta saha ile görüşülmesini istedi.

Dorukhan Toköz Avrupa'da oynamak istediğini belirterek Beşiktaş ile biten sözleşmesini yenilemeyek kulübünden ayrıldı. Avrupa piyasasında istediğini teklifleri alamayan futbolcu Abdullah Avcı faktöründen dolayı Trabzonspor forması giyebilir.

Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve şu anda boşta olan Dorukhan, Trabzonspor'a gelmeye sıcak bakarken, temasların önümüzdeki günlerde yüz yüze yapılması bekleniyor.

Yönetimin gerekeni yaparak bu işi çok uzatmadan bitirmeyi hedeflediği belirtiliyor. Yönetimin, oyuncudan ekonomik olarak çok uçuk talepler gelmemesi durumunda bu transferi sonuçlandırma düşüncesinde olduğu da ifade edildi.