Yusuf Yazıcı Lille'den Ayrılıyor Mu Menajeri Açıkladı!

Trabzonspor’dan rekor bir bedelle Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’in yolunu tutan Yusuf Yazıcı’nın geleceğiyle ilgili ağabeyi aynı zamanda menajeri Cihan Yazıcı açıklamalarda bulundu.

Yusuf Yazıcı Lille'den Ayrılıyor Mu Menajeri Açıkladı!


Geçtiğimiz sezon Lille ile şampiyonluk yaşayan UEFA Avrupa Ligi’nde de gol kralı olmayı başarıp müthiş bir sezonu geride bırakan Yusuf Yazıcı bu sezon ise 8 maçta forma giydi. Bu maçlarında 4’ünde 11 başlayan Yusuf Yazıcı için ayrılık iddiaları ortaya atıldı.

Lille’de beklediği forma şansını yakalayamayan Yusuf Yazıcı’nın yeninden şans bulacağına inandığını aktaran menajeri Cihan Yazıcı “Yusuf’un ayrılma gibi bir düşüncesi söz konusu değil. Biz de bu haberleri medyadan okuduk. Sorunun ne olduğuna gelecek olursak, mevkisel problemleri var, yeni antrenör Jocelyn Gourvennec onu orta sahada denedi ama Yusuf daha önde oynamayı seven bir oyuncu. Skora katkısından da bunu görebiliyoruz. Onun karakterinde yılmak pes etmek gibi bir durum yok. Formasını alıp, yeniden çıkış yakalamak istiyor. Tüm mesele bundan ibaret” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN LETANG YUSUF YAZICI HAYRANI

Lille Başkanı Olivier Letang Yusuf ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptı.
Letang'ın görüşmede Yusuf'a “Bizim için çok değerlisin ve biz seni yüksek bir fiyat gelmeden asla bırakmayız" dediği öğrenildi.

MARSİLYA KARŞISINDA DA YEDEK SOYUNDU

Yusuf Yazıcı, Lille'in kendi sahasında Marsilya'yı David'in attığı 2 golle yenerken, yedek soyundu. Yusuf Yazıcı, Marsilya'da Cengiz Ünder kırmızı kart yedikten sonra Burak Yılmaz'ın yerine 88. dakika oyuna girdi. Skora herhangi bir katkı veremedi. 

61Saat