Yusuf Erdoğan İçin Trabzonspor'a Kötü Haber!

Trabzonspor'un transfer listesinde bulunan Kasımpaşa'nın başarılı yıldızı Yusuf Erdoğan'ım transferinin önündeki engel hala kalkmadı!

Yusuf Erdoğan İçin Trabzonspor'a Kötü Haber!Trabzonspor eski futbolcusu Yusuf Erdoğan'ı kadrosuna katmak için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. Trabzonspor Yönetimi, TFF'nin yürürlüğe aldığı yeni yabancı kuralı doğrultusunda yerli transfer çalışmalarını yeniden hızlandırdı. Özellikle Abdullah Avcı'nın alternatif olarak kaliteli yerli futbolcusu istemesi üzerine bordo-mavili ekip Yusuf Erdoğan için yeniden harekete geçti.

KASIMPAŞA ASTRONOMİK RAKAM İSTEDİ

Trabzonspor kurmayları, Yusuf Erdoğan için Kasımpaşa Yönetimi ile irtibata geçip, yıldız futbolcunun şartlarını sordu. Kasımpaşa Yusuf Erdoğan için kapıyı 2.5 milyon eurodan açtı. Trabzonspor kurmayları sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalan futbolcu için 2.5 milyon euroyu fazla bulduğunu belirtti. 

AĞAOĞLU ve TURGAY ÇİNER GÖRÜŞTÜ

Kasımpaşa'nın Yusuf Erdoğan için 2.5 milyon euro talep etmesi üzerine başkanlar düzeyinde bir görüşme yapıldı. Kasımpaşa'nın sahibi olan Turgay Ciner "Yusuf Erdoğan'dan çok memnun olduklarını belirterek, kendisi ile sözleşme imzalamayı düşündüklerini" belirterek, Yusuf Erdoğan'ın futbolunu beğendiği söyledi.

Turgay Ciner

 

TEK ENGEL BAŞKAN 

Trabzonspor Yönetimi, Yusuf Erdoğan'ı gündemine aldığı günden beri Kasımpaşa'nın sahibi Turgay Ciner'e takılıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon Kasımpaşa, Thiam'ı Fenerbahçe'ye bedelsiz gönderirken, Trabzonspor'dan Fode Koita için 3 milyon euro talep edilmişti.

Ahmet Ağaoğlu

"KARİYER SEZONUM"

Trabzonspor'un eski futbolcusu Yusuf Erdoğan yaptığı açıklamada: “Kendim için özellikle bu seneye kariyer sezonum olarak nitelendirebilirim, kendi performansım hem de sürekli oynama alışkanlığım olsun. Bu sene iki haftayı oynayamamıştım o yüzden kovidden dolayı. O yüzden geri kalan maçlarda ilk 11 oynama şansı buldum bu sezon."

Trabzonspor'un eski futbolcusu Yusuf Erdoğan

"TRABZONSPOR İLE ANILMAK GÜZEL"

Kaşımpaşa'nın yıldız futbolcusu Erdoğan: "Eski takımımla anılmak tabii ki benim hoşuma gider. Sonuçta orada çocukluğum, bir geçmişim var. Ama şimdi burdada çok mutluyum. O yüzden iki kulüp konuşur anlaşır ya da şartlar oluşursa Trabzonspor’da oynamak güzel bir duygudur ama gerçekten şu anda kendimi buraya çok ait hissediyorum. O yüzden burada çok mutluyum. Sezonu burada kapatacakmış moddayım,yaşayıp göreceğiz neler olacağını ilerleyen günlerde."