Yunus Mallı'ya Süper Lig'den Transfer Teklifi Geldi!

Trabzonspor'da yeni sezonda takımda düşünülmeyen ve hazırlık kamplarına götürülmeyen Yunus Mallı, Süper Lig ekibinden gelen teklifi reddetti.

Yunus Mallı'ya Süper Lig'den Transfer Teklifi Geldi!

 

2020-21 sezonunun devre arasında transfer olduğu Trabzonspor'da beklentilerin altında kalan ve forma şansı bulmakta zorlanan Yunus Mallı, teknik direktör Abdullah Avcı'nın yeni sezonda takımda düşünmediği oyuncular arasında yer alıyor.

Gaziantep teklif yaptı

30 yaşındaki futbolcuyla Süper Lig'den birçok kulübün ilgilendiği belirtilirken, Yunus'a son teklif Gaziantep FK'dan geldi. Erol Bulut takımında görmek istediği futbolcu için siyah beyazlı kulüp teklifde bulundu.

Yunus Mallı teklifi reddetti

Trabzonspor'un yeni sezon hazırlıklarına dahil edilmeyen ve takımdan ayrı olarak bireysel çalışmalarını sürdüren Yunus Mallı, Gaziantep FK'nın transfer teklifine olumsuz yanıt verdi.

23 maçta oynadı

Güncel piyasa değeri 400 bin Euro olan deneyimli orta saha oyuncusunun Trabzonspor ile olan sözleşmesi 2023 Haziran ayı sonunda bitiyor. Yunus Mallı 1,5 sezonluk süreçte bordo mavili formayı 23 maçta giyerken gol veya asist kaydedemedi.