Yorumcuların Cüneyt Çakır İsyanı!

Trabzonspor'un Galatasaray'ı konuk ettiği maçta Nelson'un elle kestiği topu VAR hakemi Cüneyt Çakır'ın es geçmesine herkes tarafından büyük tepkiler var.

Yorumcuların Cüneyt Çakır İsyanı!

 

Trabzonspor'un Galatasaray karşısında net penaltısı VAR devreye girmeyince verilmedi!
Trabzonspor'un Cornelius ile yakaladığı net penaltı pozisyonunda kaleye giden topu eliyle kesen Nelsson'un bu hareketi VAR hakemi Cüneyt Çakır tarafından görmezden gelindi.

YILLAR SONRA YİNE AYNI SENARYO!

Yıllar önce Trabzonspor'un 3 galibiyet ile sezona başladığı yıl ligin 4. haftasında yine devreye girerek Trabzonspor Galatasaray karşılaşmasında verdiği skandal kararlar ile Trabzonspor'un hızını kesmeyi başaran Cüneyt Çakır, yıllar sonra yine aynı görüntüyü sergiledi.

Sezona 3 galibiyet ile muhteşem başlangıç yapan Trabzonspor'un önü masa oyunlarıyla kesilmeye devam ediyor.

GALATASARAYLI YORUMCULAR DA TARTIŞMASIZ PENALTI DİYOR

VAR odasında bulunan Cüneyt Çakır'a yorumcular da sert tepki gösterirken, Galatasaray'a yakınlığı ile bilinen yorumcular da pozisyonun tartışmasız penaltı olduğunu ifade etti.

Cornelius'un ve taraftarların yoğun itirazlarına ve tepkilerine rağmen Cüneyt Çakır'ın pozisyona müdahele etmemesi tecrübeli hakemin art niyetini gözler önüne serdi.

ERMAN TOROĞLU'NUN TEPKİSİ

Pozisyona sert şekilde tepki gösterenlerden biri de A Spor yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu oldu.

Erman Toroğlu,"Nelsson topa eliyle müdahale ediyor. Topla palamut gibi oynuyor. Penaltı." İfadelerini kullanırken, Cüneyt Çakır'ın Trabzonspor'a karşı sürekli olarak art niyetli davrandığını ifade etti.

Görüntü- BeinSport

 

Trabzonspor'un penaltı beklediği pozisyon spor yorumcularının hepsi pozisyonu penaltı olarak değerlendirirken, VAR hakemi Cüneyt Çakır'ın bu pozisyon için Ali Palabıyık'ı VAR'a çağırmamasının nedeni merak ediliyor!

 Erman Toroğlu: "Penaltı."
 Ahmet Çakar: "Penaltı."
 Deniz Çoban: "Penaltı."
 Bülent Yıldırım: "Penaltı."
 Abdullah Yılmaz: "Penaltı."
 Deniz Ateş Bitnel: "Penaltı."
Lale Orta: "Penaltı."

Seçim Demirel: "Penaltı."