Uğurcan Çakır İçin İki İhtimal Ortaya Çıktı!

Roma Rui Patricio'yu transfer edemezse Uğurcan Çakır ismine yönelecek. Rui Patricio Roma'ya giderse bu sefer Premier Lig temsilcisi Wolverhampton Uğurcan Çakır için harekete geçecek. İşte Uğurcan Çakır transferi için konuşulanların detayları;

Uğurcan Çakır İçin İki İhtimal Ortaya Çıktı!

 

Trabzonspor ’da en çok merak edilen konulardan biri Uğurcan Çakır’ın geleceği. Kariyerine Avrupa’da devam etmeyi hedefleyen Milli file bekçisi için Trabzonspor, 20 milyon Euro fiyat belirlemişti. Bugüne kadar pek çok kulübün yoklama yaptığı Uğurcan konusunda son olarak Roma devrede.

Jose Mourinho, Tottenham teknik direktörü olduğu dönemde Uğurcan Çakır'ın transferi için olumlu rapor vermişti.

İtalyan basını, Wolverhampton’ın kalecisi Rui Patricio ile görüşen Roma’nın listesinde Uğurcan’ın da olduğunu yazdı. Roma’nın teknik direktörü Jose Mourinho, daha önce Tottenham’ı çalıştırdığı dönemde Uğurcan Çakır için olumlu rapor vermişti.

Uğurcan Çakır Avrupa Şampiyonası grup aşamalarında 18 kurtarışla en çok kurtarış yapan kaleci oldu. 

EN AZ 20 MİLYON EURO

İtalyan basını, Rui Patricio’yu isteyen Roma’nın kaleci listesinde Uğurcan Çakır’ın da olduğunu yazdı. Haberde, Trabzonspor’un Milli eldiven için en az 20 milyon Euro talep ettiği vurgulandı.

Rui Patricio, Avrupa Şampiyonası'ında Belçika karşısında Hazard'dan yediği gol sonrası Portekiz'e eleştirilerin merkezine oturdu. 

ROMA WOLVERHAMPTON TAKİPTE

Çizme medyasında çıkan haberlerde, Trabzonspor’un 20 milyon Euro’nun altında bir rakama kalecisini satmayı düşünmediği vurgulandı. Ruio Patricio için yaklaşık 15 milyon Euro’yu gözden çıkartan Roma, eğer Wolverhampton ile anlaşırsa, Uğurcan Çakır İngiliz ekibine de gidebilir. Çünkü Premier Lig temsilcisi, geçtiğimiz haftalarda Uğurcan’la alakalı menajerler aracılığıyla Trabzonspor’un kapısını çalmıştı.