Uğurcan Çakır'dan Sürpriz Transfer Açıklaması!

Uğurcan Çakır transfer sorusuna tüm açıklığı ile cevap verdi.

Uğurcan Çakır'dan Sürpriz Transfer Açıklaması!

 

Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Trabzonspor'da Uğurcan Çakır, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 26 yaşındaki file bekçisi Avrupa'ya transfer olmak istediğini söyledi.

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, "Mantıklı bir teklif gelirse bu sezon Avrupa'ya gitmek istiyorum" dedi.

A Spor'a konuşan Uğurcan Çakır'ın transfer sorusuna verdiği cevap şöyle:
"Üç kupam var artık bana kızmazlar"

"Trabzonspor için çok fedakarlık yaptım, kulüp de yaptı. Hedeflerim arasında Avrupa'ya gitmek var. Bana ve kulübe uygun ve mantıklı bir teklif gelirse bu sezon gitmek istiyorum. Üç kupam var artık bana kızmazlar diye düşünüyorum. Mantıklı bir teklif gelirse bu sezon Avrupa'ya gitmek istiyorum."

"Gitmek için gitmek istemiyorum"

"Tekliflerin hangi takımdan geldiği de önemli. Gitmek için gitmek istemiyorum. Hedeflerim doğrultusunda çok iyi bir basamak olacak kulüp tercihim. Lig tercihi değil. Gideceğim takımdan daha büyük takımlara gitmek istiyorum, böyle bir tercih yapmak istiyorum." şeklinde konuştu.

Abdullah Avcı için önemli açıklama!

Uğurcan Çakır: “Trabzonspor futbolcusu olarak değil, Trabzonspor taraftarı olarak söylüyorum; Abdullah Hoca 10 yıl burada görev yapsa çok mutlu olurum. Trabzonspor'da 3 kupa kazandım. Gidersem bana kızmayacaklardır.”

ÇOK ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER!

"Kayserispor maçındaki sözlerimle 'Trabzonspor taraftarı dostluğu gözden geçirsin' demek istedim. Kimseyi şiddete yönlendirmem. Isınmadan itibaren ne bulursa atmaları hiç hoş değildi. Çok çirkin görüntülerdi. Ona çok üzülmüştüm.

Kayseri'deki çirkin görüntüler!

EN BEĞENDİĞİM BATSUAYI

"Zorlayan değil ama beğendiğim oyuncu Batshuayi. Özellikle bizim ikinci maçta çok iyi oynamıştı. Serdar ağabey (Serdar Dursun) de çok iyi bir forvet. Muslera benim hem iş ahlakı, hem duruşu, hem karakteri, hem de yetenekleri ile örnek aldığım bir insan. Muslera idolüm diyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Uğurcan Çakır'ı ilk tebrik edenlerden biri de Galatasaray'ın efsane kalecisi Muslera oldu!