Uğur Meleke: Akyazı Stadyumu Çok Eğlenceli!

Trabzonspor'un Alanyaspor karşısında berabere kaldığı maçı yorumlayan Uğur Meleke, Trabzonspor'un maçlarının çok eğlenceli olduğunu belirtti.

Uğur Meleke: Akyazı Stadyumu Çok Eğlenceli!

 

Ünlü yorumcu Uğur Meleke, Trabzonspor'un Alanyaspor ile oynadığı maçı değerlendirerek Ahmetcan Kaplan'a ayrı parantez açtı.

İşte o yazı:

"Bir gün bir grup yabancı yatırımcı Süper Lig’e yatırım yapmak için Türkiye’ye gelirse onlara Trabzon’da bir maç izletmek lazım bence. Çünkü bu ligin eğlence garantili stadyumu gibi oldu Medical Park Stadı! Dün gece de yine harika bir maç izledik Trabzon’da. Bu sezon içinde Trabzonspor olan hemen her müsabaka keyifli geçiyor. Abdullah Avcı, takımının tamamlayamadığı hücumlarda kontratak fırsatı vermekten kaygı duymayan cesur bir anlayış içinde. Zaten bu karşılama işi için sadece Berat’ı istihdam ediyor, dün onu da 62’de çıkarıp sahadaki hücumcu sayısını altıladı. Bu cesur futbolla defalarca galibiyet fırsatı yakaladılar, ama Hamsik’le-Gervinho’yla-Nwakaeme’yle net fırsatlardan faydalanamayarak maçı koparamadılar. Her oyuncunun büyük alkışı hak ettiği maçta son 20’de şans bulan 2003’lü stoper Ahmetcan’a özel bir tebrik gerek sanırım. Abdülkadir Ömür’ün de alışık olmadığı bir rolde, sol bekte hiç fena oynamadığını da ekleyelim." ifadelerini kullandı.