Trabzonspor ve Galatasaray'ın Ferdi Kadıoğlu Planı Ali Koç'u Harekete Geçirdi!

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu'nun sözleşmesinin bu sezon sonu bitiyor olması başta Trabzonspor olmak üzere büyük kulüplerin iştahını kabartıyor. Trabzonspor 3.5 yıl önce Fenerbahçe'ye kaptırdığı Ferdi Kadıoğlu için Ocak ayından sonra tekrar devreye girecek.

Trabzonspor ve Galatasaray'ın Ferdi Kadıoğlu Planı Ali Koç'u Harekete Geçirdi!

 

Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ferdi Kadıoğlu'yu transfer etmek için Trabzonspor ve Galatasaray'ın devreye girdiği iddiaları üzerine sarı lacivertli kulübün başkanı Ali Koç harekete geçti. Trabzonspor, aslen Trabzonlu olan 21 yaşındaki Ferdi Kadıoğlu'nu transfer etmek için girişimlerde bulunmasına rağmen, Fenerbahçe Ferdi için 1.5 milyon euro bonservis ödeyerek genç futbolcuyu kadrosuna katmıştı. 

Süper Lig'de milli ara dönüşü Trabzonspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, liderlik koltuğunda oturuyor. Sarı lacivertlilerde bu sezon performansıyla öne çıkan isimlerden birisi de Ferdi Kadıoğlu oldu.

TRABZONSPOR FERDİ KADIOĞLU İÇİN DEVREDE

Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek genç yıldız için Trabzonspor ve Galatasaray'ın devreye girmesi Fenerbahçe'yi harekete geçirdi. Genç oyuncu için yeni kontratın hazırlandığı ve önümüzdeki günlerde masaya oturulacağı belirlendi.

ALİ KOÇ'TAN FERDİ'YE ZAM

Başkan Ali Koç'un Ferdi'nin performansından çok memnun olduğu ve ücretine hak ettiği zammı yaparak takımda tutmak istediği bildirildi.