Trabzonspor Transferde Gençlik Ateşini Yaktı!

Trabzonspor transferde son düzlüğe girerken geleceğe yönelik transfer girişimlerini hızlandırdı. Bordo mavililer 5 oyuncu ile görüşmelere başladı.

Trabzonspor Transferde Gençlik Ateşini Yaktı!

 

Trabzonspor transferde gençlik ateşini yaktı. Taha Altıkardes, Kerem Şen, Batuhan Kör, Samet Akaydın, Doğuhan Aral Şimşir transferlerini sonuçlandırmak için mesai harcıyor. Trabzonspor kurmayları Taha Altıkardeş için Bursaspor ile prensip anlaşması sağlarken Kerem Şen ve Batuhan Kör için de görüşmeler devam ediyor. Bordo-Mavili ekip, Doğuhan Aral Şimşir için kulübüne taksitler halinde 1.5 milyon euro teklif sunup, beklemeye geçti. 

SAMET AKAYDIN İLE ANLAŞMA TAMAM AMA!

Samet Akaydın için de Adana Demirspor ile görüşmeler devam ederken, Samet Akaydın ile 10 milyon TL civarı bir maaşla prensip anlaşması sağlandı. Fakat Adana Demirspor Trabzonspor'un teklifini hala kabul etmiş değil. Eğer Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ikna olursa bordo-mavililer bu transferi de hızlı bir şekilde sonuçlandıracak.

Samet Akaydın

OZAN KABAK İÇİN NABIZ YOKLANDI! 

Trabzonspor Kaan Ayhan için 8 milyon eurodan aşağıya düşmeyen Sassoulo'nun inadı kırılmaya çalışılırken, Premier Lig'de adından söz ettirmeye başlayan Ozan Kabak için de nabız yoklamaya başladı. Abdullah Avcı Ozan Kabak transferine sıcak bakarken, yönetim satın alma opsiyonluyla kadrosuna katabileminin yollarını arıyor.

Ozan Kabak