Trabzonspor Taraftarlarının Hayalleri Gerçek Oldu!

Trabzonspor Kulübü “Live the Dream” organizasyonu gerçekleştirdi.

Trabzonspor Taraftarlarının Hayalleri Gerçek Oldu!

 

Trabzonspor’un iki ismi Hami Mandıralı ve İbrahima Yattara, Akyazı Stadı’nda taraftarlarla buluştu. Socios.com ile Trabzonspor Kulübü, “Live the Dream” organizasyonu ile taraftarlara maç deneyimi yaşattı. İki efsane isim, $TRA Fan Token sahibi  taraftarların 11’e 11 mücadelesinde yer alarak, maçın onur konukları oldu.

Sahada kıyasıya bir mücadele vardı!

Dünyanın birçok yerinde destekledikleri takımların stadyumlarında taraftarlara futbol maçı deneyimini yaşatan Socios.com, Camp Nou, Wanda Metropolitano, Mestalla, Stadion Maksimir’de gerçekleştirdiği “Live the Dream” organizasyonunu, Türkiye’de ilk kez Trabzonspor Kulübü iş birliği ile hayata geçirdi.

Organizasyonun mimarları Socios.com ekibi

TAKIM TARAFTARLARI, FUTBOLCULARI YALNIZ BIRAKMADI

$TRA Fan Token sahibi taraftarlar, iki ünlü isim olan Hami Mandıralı ve İbrahima Yattara le birlikte Akyazı Stadı’nda gerçek hakemler yönetiminde 11’e 11 maç yaptı. Kendileri adına özel olarak hazırlanan formaları ile “Bordo” ve “Mavi” takım olarak özel seremoni eşliğinde sahaya çıkan taraftarları, bu deneyimde tribünlerde de yakınları yalnız bırakmadı. 

Maç sonunda Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu tarafından tüm oyunculara hatıra madalyaları ile en başarılı oyunculara “Maçın Oyuncusu Ödülü” takdim etti. Socios.com Kurumsal İletişim Müdürü Sema Tuğçe Dikici ve İş Birlikleri Müdürü Ünal Gökçe Oskay ise Hami Mandıralı ve İbrahima Yattara’ya özel teşekkür plaketlerini armağan ettiler.

Trabzonspor'un unutulmaz yıldızı İbrahim Yattara da Trabzonspor taraftarını yalnız bırakmayanların arasındaydı. 
LivetheDream organizasyonuna Hami Mandıralı da katıldı.

REKOR BAŞVURU 

Bugüne kadar Barcelona, Atletico Madrid, Valencia, Dinamo Zagreb, Real Sociedad ve Flamengo gibi büyük futbol kulüpleri ile hayata geçirilen “Live the Dream” organizasyonuna Trabzonspor deneyimi için rekor bir başvuru olduğu belirtildi.

ORGANİZASYON SONRASI RÖPORTAJ ⤵️

 https://www.instagram.com/tv/ClJcR99ocpM/?igshid=MDJmNzVkMjY=

 

Kazanan Mavi takım oldu.
Toplu fotoğraf çekimi
Socios.com ailesi her şeyi aslına uygun olarak planladı. Maçtan önce maç kadroları yayınlandı. 
LivetheDream organizasyonun şanslıları soyunma odasında bekleyen manzara..