Trabzonspor Marek Hamsik'e Sözleşmeyi Gönderdi!

Trabzonspor, uzun süredir gündeminde yer alan Marek Hamsik transferinde de son aşamaya geldi.

Trabzonspor Marek Hamsik'e Sözleşmeyi Gönderdi!

 

Süper Lig’de yeni sezon öncesi iddialı bir kadro oluşturarak şampiyonluk hedefleyen Trabzonspor, transfer çalışmalarını da hazırlık kampı öncesine kadar büyük oranda tamamlamak istiyor.

Bu doğrultuda Gervinho ve Bruno Peres’e imza attırarak transfer sezonunu erken açan bordo-mavililer, üçüncü takviyeyi ise orta sahaya yapmak üzere.

Marek Hamsik

Tskulis.com muhabirinin aldığı bilgiye göre, Trabzonspor'un uzun süredir gündeminde yer alan Slovakyalı orta saha oyuncusu Marek Hamsik transferinde de son aşamaya geldi.

MALİ KONUDA ANLAŞILDI SIRA AİLEDE

İsveç’in Göteborg takımı ile sözleşmesi sona erecek olan 33 yaşındaki deneyimli oyuncu ile mali konularda anlaşan Trabzonspor, 1-2 gün içerisinde bu transferi olumlu sonuçlandırmak istiyor.

Marek Hamsik'in ailesi
Marek Hamsik ve ailesi

Bordo-mavililerin, 1.5 milyon euro ücret, 600 bin euro imza parası, 250 bin euro şampiyonluk olmak üzere ilave çeşitli bonuslar şeklinde mali konularda Hamsik ile el sıkıştığı öğrenilirken, oyuncunun, ailesiyle konuşup, bugün ya da yarın kararını bildireceği kaydedildi. Trabzonspor adına görüşmelere katılan, menajerler ve yöneticiler Marek Hamsik ve aileisine Trabzon kenti hakkında bilgiler verdi. Geniş bşr aileye sahip olan Marek Hamsik düşünmek için süre istedi. Eğer Marek Hamsik’in ailesi Trabzon'da yaşamaya ikna olursa bu transfer en geç hafta sonuna kadar resmiyet kazanacak. 

SÖZLEŞME GÖNDERİLDİ

1,5 milyon Euro maaş barajını aşmayan Bordo Mavililer 600 bin Euro imza parası ve çeşitli bonuslar ekleyip 2+1 yıllık sözleşmeyi oyuncunun menajeriyle birlikte Hamsik’e gönderdi.

Marek Hamsik instagram sayfası ⤵️⤵️

https://instagram.com/marek_hamsik_17_official?utm_medium=copy_link

Marek Hamsik'in ailesi
Marek Hamsik'in ailesi
Marek Hamsik'in ailesi
Marek Hamsik’in ailesi