Trabzonspor Gözünü Seri A'da Top Koşturan Türk Yıldıza Dikti!

İtalya Serie A'da Udinese forması giyen Tolgay Arslan Türkiye'ye dönüş kararı aldı. Trabzonspor ile temasa geçen Tolgay bordo mavili takımda oynamak istiyor.

Trabzonspor Gözünü Seri A'da Top Koşturan Türk Yıldıza Dikti!

 

Türkiye'de Beşiktaş ve Fenerbahçe formaları giyen Tolgay Arslan İtalya Serie A ekiplerinden Udinese'ye transfer olmuştu. İtalya'da aradığı mutluluğu bulamayan Tolgay Arslan Türkiye'ye dönme kararı aldı. Udinese'nin yeni kontrat yapmayacağı Tolgay Arslan, ocak ayından itibaren istediği takımla transfer görüşmesi yapabilecek.

Tolgay Arslan, İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde Trabzonspor ile sözşleme imzalamış, son anda Beşiktaş'tan gelen teklifi gündeme getirince o dönem Trabzonspor başkanı olan İbrahim Hıcıosmanoğlu imzalanmış sözleşmeyi yırtarak transferin gerçekleşmesini engelledi.  

TOLGAY ARSLAN TRABZONSPOR YOLUNDA

Konuyla ilgili menajerine talimat veren Tolgay Arslan'ın hedefindeki takım ise Trabzonspor. Bordo mavililerde forma giymek isteyen Tolgay'ın menajerine bu yönde talimat verdiği iddia ediliyor. Öte yandan haber detayında Trabzonspor'un da bu transfer için görüşmelere başladığı belirtildi.