Trabzonspor Aradığı Sağ Beki İngiltere'de Buldu

Trabzonspor transfer haberi: Scout ekibinin sağ beke yeni aday Kiko Femenia olduğu öğrenildi.

Trabzonspor Aradığı Sağ Beki İngiltere'de Buldu
 

Yeni sezonda Abdullah Avcı yönetiminde daha iddialı olmak adına transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da öncelikli mevki sağ bek adına gündeme gelen son isim Watford ile sözleşmesi bitecek İspanyol oyuncu Kiko Femenia oldu.

Yeni sezonda zirve yarışında daha iddialı olmak adına transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da öncelik sağ bek pozisyonu. Abdullah Avcı yönetimindeki Trabzonspor'da Bordeaux'dan Youssouf Sabaly sonrası gündeme gelen isim Watford'dan Kiko Femenia oldu.

Kiko Femenia

PEREİRA'DAN SONRA SAĞ BEK SIKINTISI BAŞLADI

Sezon içinde Joao Pereira ile yollarını ayıran Trabzonspor, yeni sezonda sağ bek pozisyonuna mutlaka bir takviye gerçekleştirmek istiyor. İngiliz basınının habere göre Trabzonspor, Watford ile sözleşmesi bitecek Kiko Femenia'yı listesine eklemiş durumda.

HOCANIN ONAYI BEKLENİYOR

Trabzonspor'un scout ekibi tarafından izlenen ve Abdullah Avcı'ya önerilen Femenia için tecrübeli hocanın onayı bekleniyor. 30 yaşındaki İspanyol sağ bek, 2017'de Alaves'ten transfer olduğu Watford formasıyla bu sezon Championship'te 34 maça çıkarken 3 asistlik katkı sağladı.