Trabzonspor 20 Milyon Euro'luk Teklifi Reddetti!

Kaleci Uğurcan Çakır için İngiliz ekibi Brighton ile görüşen Trabzonspor, yapılan 20 milyonluk euroluk teklifi geri çevirdi.

Trabzonspor 20 Milyon Euro'luk Teklifi Reddetti!
 

İngiltere Premier Lig takımlarından Brighton, geçen sezondan bu yana takip ettiği Uğurcan Çakır'ın transferi için Trabzonspor ile masaya oturdu ancak pek de istediği sonucu çıkartamadı.
Sezon sonunda Uğurcan Çakır'ı kesin olarak elden çıkartacak olan Trabzonspor, EURO 2020'den önce bu satışı yapmak istemiyor.

EURO 2020 BEKLENİYOR

EURO 2020'de Uğurcan Çakır'ın daha da parlayacağına inanan Trabzonspor, şu an çeşitli takımlar ile görüşmeler yapsa da nihai kararını Haziran sonrasına saklıyor.
Transfer sürecinde Brighton ile görüşen Trabzonspor, Uğurcan Çakır için yapılan 20 milyonluk euroluk teklifi geri çevirdi.

Uğurcan Çakır'ın bonservis bedelini 30 milyon euro olarak belirleyen ve milli kalecinin bir sonraki satışından da %10 pay talep eden Trabzonspor, Inter, Sevilla, Leipzig ve Tottenham ile görüşmelerini sürdürüyor.

Uğurcan Çakır 

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da Uğurcan Çakır için geçtiğimiz sezondan bu yana birçok teklif aldıklarını ancak bu sezon aldıkları tekliflerin kendi beklentileriyle uyuşmaya başladığını dile getirdi.