Trabzonspor'un Bruno Peres İle Yaptığı Anlaşmanın Detayları Belli Oldu

Trabzonspor'un Roma ile sözleşmesi biten sağ bek oyuncusu Bruno Peres ile yaptığı ön sözleşmenin detayları belli oldu.

Trabzonspor'un Bruno Peres İle Yaptığı Anlaşmanın Detayları Belli Oldu
 

Trabzonspor, Roma'daki sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan sağ bek Bruno Peres'le 2024 yılına kadar ön sözleşme imzaladı. Brezilyalı oyuncu, yılda 1.8 milyon euro kazanacak.

Yeni sezon öncesi transferde hata yapmak istemeyen Bordo Mavililer kolları erkenden sıvadı.
Bu sezon sağ ve sol bek bölgesinde sürekli sorun yaşayan Trabzonspor bu bölgedeki açığı transferle kapatmaya çok yaklaştı.
Trabzonspor bu bağlamda İtalya Seria ekiplerinden Roma’da forma giyen Bruno Da Silva Peres ile büyük oranda anlaşmaya vardı.

Bruno Peres

12 GÜNLÜK İTALYA SEFERİ YAPILDI

Oyuncuyla yaklaşık 1 aydır gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde 2 hafta önce Trabzonsporlu adına oyuncuyla görüşen temsilci İtalya’ya çıkartma yaptı. Trabzonspor adına oyuncu cephesiyle görüşen bu isim tam 12 gün İtalya’da kalarak transfer için büyük uğraş verdi. 

YÖNETİCİLERE KOVİD ENGELİ

Transferin uzun sürmesi üzerine Türkiye’den İtalya’ya gitmek isteyen Bordo Mavili yöneticilere koronavirüs pandemisi engel oldu. İtalya hükümetinin aldığı kararlar neticesinde seyahatlere kısıtlama gelirken Türkiye’den transfer görüşmelerine telekonferans ile katılım oldu. 

BONUSLARLA 2 MİLYON EURO’YA YAKLAŞIYOR

Oyuncu ve menajeriyle pazarlık masasına oturan Bordo Mavili kulübün bonuslar ve imza parasıyla birlikte olmak üzere 2 milyon Euro seviyelerinde bir rakama el sıkıştığı gelen bilgiler arasında. 

FLAVİO İLE GÖRÜŞTÜ

Trabzonspor’a gelmeye sıcak bakan Peres’in vatandaşı Flavio’yu tanıdığı ve Trabzonspor hakkında bilgi aldığı öğrenildi. 
3 yıllık sözleşmeye imza atması beklenen Peres bu sezon Roma formasıyla 36 maçta forma giyerken 2 gol 4 asistle oynadı.