Trabzonspor'da Marek Hamsik İçin İlk Somut Adım Geldi

Trabzonspor'dan Marek Hamsik için ilk somut adım geldi.

Trabzonspor'da Marek Hamsik İçin İlk Somut Adım Geldi

 

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın istekleri doğrultusunda hareket eden yönetim, kancayı Marek Hamsik'e taktı. Göteborg ile sözleşmesi sona eren Slovak yıldız, kontratını da yenilememe kararı aldı. İşte transferin detayları. 

Trabzonsopor için transfer çalışmalarına çok iddialı bir şekilde devam ediyor. Bruno Peres ve Gervinho transferlerinden sonra takıma yıldız bir orta saha da katmak için çalışmalarına devam ediyor. Tskulis.com'un ilk olarak duyurduğu Marek Hamsik’in transferi için çalışmalar devam ediyor. Şu anda İsveç'in Göteborg takımında forma giyen Marek Hamsik'in Trabzonspor ile uzun süredir görüştüğü öğrenildi.

Marek Hamsik

MENAJERİNE DAVET GELDİ

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, uzun süredir yapılan görüşmeleri bir sonuca bağlamak için Marek Hamsik’in temsilcisini transfer görüşmesi için İstanbul’a davet etti. İstanbul'da yapılacak son görüşmeler neticesinde transferin akıbeti belli olacak. Gelecek sezon üç kulvarda mücadele edecek Trabzonspor için Abdullah Avcı geniş ve alternatifli bir kadro istediğini yönetime bildirdi.

Marek Hamsik