Trabzonspor'da Marc Bartra Şoku!

Trabzonspor Marc Bartra transferini sonuçlandırmak istiyor. Fakat futbolcunun istekleri ve nazı bitmek bilmiyor.

Trabzonspor'da Marc Bartra Şoku!

 

Trabzonspor'un geçtiğimiz gün prensipte anlaştığı Marc Bartra transferi uzadıkça uzuyor. Önceki gün şartları kabul eden Bartra ve menajeri için Sevilla'y uçak gönderilmişti.

Uçak yine ertelendi

Bütün gün havalimanında bekleyen uçağa Bartra ve menajerleri binmedi. Uçak 2 gündür Sevilla Havalimanı'nda bekleyişini sürdürüken yarına (Pazar) ertelendiği öğrenildi. 

La Liga ekibi Real Betis ile bonservis konusunda el sıkışan Trabzonspor, Bartra ile de uzlaşmış ancak ekstra bonuslar nedeniyle görüşmeler tıkanmıştı. Hala bu komuyu aşamayan Trabzonspor'un nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu oldu.
Oyuncunun menajerlerinden Yago Fernandez yaptığı açıklamada "Uçağı erteledik, yeni haberler biraz geç gelecek" yorumunu yaptı. 

Yönetim uzadığı için tepkili

Trabzonspor’un görevlendirdiği yetkililer menajer kaynaklı pürüzü çözmeye çalışırken, kıran kırana pazarlıklar devam ediyor. Öte yandan yaşanan bu durumunun yönetimde tepkili olarak karşılandığı gelen bilgiler arasında. 

Taraftar müjdeli haberi bekliyor

Teknik direktör Abdullah Avcı’nın çok istediği Bartra, hocanın yönetime verdiği listede en üst sıralardaydı. Şampiyonlar Ligi’ni de düşünerek üst seviye bir oyuncu almayı amaçlayan Karadeniz ekibi, Bartra konusunda şartları sonuna kadar zorluyor. Taraftarlar da müjdeli haberi bekliyor.

Marc Bartra

Avcı: "Bartra oyunumuza uygun bir oyuncu"

Teknik direktör Avcı, gündemdeki Bartra transferiyle ilgili olarak ise, “Stoper konusu duruyor. Benim talep ettiğim oyunculardan bir tanesiydi. Daha netleşmediği için bir şey söylemek istemiyorum. Bizim oyunumuza uygun bir oyuncu. Çok önemli kariyeri olan çok önemli kupaları olan oyun felsefesine uygun bir oyuncu. Maçtan çıktığım için olup olmadığını bilmiyorum ona göre değerlendireceğim” ifadelerini kullandı.

Enis Bardhi de görüştü

Trabzonspor oyuncunun ikan sürecini kısa sürede bitirmek için tüm kozlarını oynuyor. Son bilgilere göre oyuncu ile Levante'den transfer edilen Enis Bardhi de görüştü. 

Enis Bardhi