Trabzonspor'da Gündem Kadro Mühendisliği!

Trabzonspor'da yaşanan sakatlıklar sonrası bazı mevkilerde yaşanan zafiyetilerden dolayı gündem kadro mühendisliği olarak belirlendi.

Trabzonspor'da Gündem Kadro Mühendisliği!

 

Ara transfer için hatalı transfere tahammül yok

ALTERNATİF SIKINTISI
Geride kalan sezon yaşanan şampiyonluğun ardından bu sezona da büyük umutlarla başlayan Trabzonspor kadro mühendisliğini tam anlamıyla gerçekleştirememişti. Yaşanan sakatlıklardan ötürü de bazı mevkilerde alternatif oyuncu zafiyeti ortaya çıktı. Sağ bek ve sol bekte alternatifi olmayan Trabzonspor, Visca’nın sakatlığı sonrası da sağ kanatta büyük sıkıntı yaşıyor. Teknik adam Abdullah Avcı bu söz konusu mevkilerde bir türlü istediği verimi alamadı. Geçen yıla oranla hücum gücü iyice düşük olan Trabzonspor’un ara transfer döneminde kadro mühendisliğini çok iyi yapması gerekiyor.

YOL HARİTASI BELLİ OLACAK

Peres’in dönecek olması sağ bek mevkisi için iyi bir seçenek gibi görünüyor. Sol beke mutlaka takviye yapılması gerekiyor. Yerli alternatif oyuncu konusunda da nokta atışı yapılması şart. Ara transfer dönemi için sağ beke Kayserispor’dan Onur Bulut, sağ kanada da Alanyaspor’dan Efecan Karaca isimleri geçiyor. Yabancı oyuncu kontenjanı dolu olan Trabzonspor, takviye halinde elindeki oyunculardan bazılarıyla yollarını ayırmak zorunda kalabilir. Şampiyonluk yarışının iyice kızıştığı şu günlerde Bordo-Mavili ekibin ara transferde yapacağı hamleler yol haritasını belli edecek.