Trabzonspor'da Gelen ve Giden Futbolcuların Maliyeti!

Trabzonspor'da giden, gelen futbolcular ve Trabzonspor'a olan maliyetlerini sizin için derledik.

Trabzonspor'da Gelen ve Giden Futbolcuların Maliyeti!

Marek Hamsik: Trabzonspor 33 yaşındaki orta saha için bonservis bedeli ödemezken, futbolcuyu yıllık 1.5 milyon euro maaş öderken, Trabzonspor'da oynadığı her sezon için 700 bin euro imza parası ödenecek.

 

 

Fode Koita: Trabzonspor, geçtiğimiz sezon Kaşımpaşa'da oynayan forvet oyuncusuna bonservis bedeli ödemezken, futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Trabzonspor forvet oyuncusu 1.1 milyon euro yıllık maaş öderken, Trabzonspor'da oynadığı her sezon için 330 bin euro imza parası kazanacak.

 

 

Gervinho: Trabzonspor'un Parma'dan kadrosuna kattığı 34 yaşındaki forvet oyuncusu için bonservis bedeli ödemezken, futbolcuya yıllık 1.5 milyon euro maaş ödeyecek. Gervinho, Trabzonspor'da oynadığı her sezon için de 600 bin euro imza parası alacak. 

 

 

Bruno Peres: Trabzonspor'un Roma'dan bonservis kadrosuna kattığı 31 yaşındaki sağ bek için yıllık 1.3 milyon euro maaş ödeyecek. Peres, Trabzonspor'da oynadığı her sezon için 500 bin euro imza parası kazanacak.

 

 

Majed Hosseini: Trabzonspor'un üç yıl önce İran'dan transfer ettiği futbolcu sözleşmesini bittiği için Trabzonspor'dan ayrıldı. Trabzonspor, Majid Hosseini'yi 400 bin euro bonservis ödeyerek transfer etmişti. Ayrıca Hosseini Trabzonspor'dan 750 bin euro yıllık kazanıyordu.

 

 

Lewis Baker: Sezon başında Chelsea'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı futbolcu için 100 bin euro kiralamaya bedeli öderken, futbolcuya 700 bin euro yıllık maaş ödeniyordu.

 

 

Benik Afobe: Trabzonspor'un Premier Lig'den kiralık olarak kadrosuna kattığı futbolcu için kulübüne 150 bin euro kiralama bedeli öderken, futbolcuya yıllık 1.3 milyon euro maaş ödemesi gerçekleştirdi.

 

 

Kamil Ahmet Çörekçi: Trabzonspor'un Eskişehirspor'dan bonservissiz olarak olarak kadrosuna kattığı Kâmil Ahmet Çörekçi, Trabzonspor'da 4 yıl forma giydi. İsmi yaşadığı sakatlık sorunlarıyla ve takım içinde joker olmasıyla anıldı. Futbolcu Trabzonspor'dan yıllık 5.5 milyon ₺ para kazanıyordu.