Trabzonspor'da Abdülkadir Parmak Belirsizliği Devam Ediyor!

Süper Lig takımlarından Trabzonspor'da sürpriz bir gelişme yaşandı. Teknik Direktör Abdullah Avcı, orta saha oyuncusu Abdülkadir Parmak'ı kadro dışı bırakılması için yönetimden talepte bulundu. Yönetim Abdullah Avcı'nın talebine olumlu baksa da resmi olarak bu saate kadar herhangi bir işlem yapmadı.

Trabzonspor'da Abdülkadir Parmak Belirsizliği Devam Ediyor!
 

Süper Lig’de art arda yaşanan kadro dışı ve sözleşme feshi kararlarına Trabzonspor da dahil oldu. Teknik Direktör Abdullah Avcı, orta sahanın etkili isimlerinden Abdülkadir Parmak’ı kadro dışı bıraktı.

Trabzon Kulis’in edindiği bilgiye göre; Galatasaray maçında forma giymeyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu, disiplinsiz tavırları nedeniyle kadro dışı bırakıldı. Son yapılan antrenmana da alınmayan Abdulkadir Parmak'ın bundan sonraki süreçte takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam etmesi bekleniyor.

HOCANIN İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRDİ

Galatasaray maçında teknik ekibin oyuna almak istediği Abdülkadir Parmak’ın bunu kabul etmediği iddia edildi. Bu sezon 26 maça çıkan ve herhangi bir skor katkısında bulunmayan Abdülkadir Parmak, son olarak 35. haftadaki Hatayspor karşılaşmasında forma giydi.

ANTRENMANA ALINMADI!

Teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde, saat 16.00'da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana Abdulkadir Parmak'ın "Galatasaray maçındaki disiplinsiz davranışları nedeniyle" alınmadığı bildirildi.

Trabzonspor'un Teknik Direktörü Abdullah Avcı
Trabzonspor'un Teknik Direktörü Abdullah Avcı 

TRONDSEN TAKIMLA ÇALIŞMAYA BAŞLADI

Antrenmanda birinci grupta yer alan oyuncuların jenerasyon, diğer oyuncuların ise teknikle bağlantılı dinamik ısınma, mobilizasyon çalışması, 5’e 2 çalışmaları ve dar alan oyunları gerçekleştirdiği, son bölümde de çift kale maç yapıldığı belirtildi.
Sezon başında sakatlanan Norveçli oyuncu Anders Trondsen'in de takımla çalışmalara başladığı kaydedildi.