Shakhtar Donetsk'in Marlon İçin İstediği Bonservis Belli Oldu!

Trabzonspor’un Marlon için önerdiği bonservis belli oldu!

Shakhtar Donetsk'in Marlon İçin İstediği Bonservis Belli Oldu!

 

Trabzonspor’un Shakhtar Donetsk’te forma giyen Brezilyalı stoper Marlon için önerdiği bonservis ücreti ortaya çıktı. Bordo - Mavililerin oyuncu için 3,5 Milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 20 pay önerdiği Ukrayna kulübünün ise 7-8 Milyon Euro bonservis istediği kaydedildi

Trabzonspor sağ stoper bölgesi için transfer çalışmalarını sürdürürken gündeme gelen oyunculardan biri de Shakhtar Donetsk forması giyen Brezilyalı stoper Marlon oldu. Trabzonspor oyuncu ile anlaşma sağlarken sıra Ukrayna kulübü Shakhtar Donets’i ikna etmeye geldi.  

Trabzonspor’un Marlon için Shakhtar ile görüşmelerini sürdürdüğü oyuncu için önerdiği bonservis bedelinin de 3,5 Milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 20 olduğu belirtildi. Ancak Ukrayna kulübü 7 -8 Milyon Euro bonservis bedeli istediği ve görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

Trabzonspor’un bonservis sorunu çözmek için ara formüller de devreye sokacağı kaydediliyor.  Bonservis bedelinin 4 Milyon Euro seviyelereni çıkarılması, oyuncunun oynayacağı maç sayısı gibi bonusların da devreye girebileceği ifade ediliyor.

 

Marlon

 

SAVAŞ NEDENİYLE AYRILMAK İSTİYORLAR

Bilindiği gibi Ukrayna’da Rusya ile meydana gelen savaştan dolayı liglerde oynanamıyor.
Ukrayna kulüpleri farklı ülkelerde kamplara girerken Ukrayna liginin ne olacağı ise hala belirsizliğini koruyor.

Bu nedenle Ukrayna’da ki bir çok yabancı futbolcu da, futbol hayatlarını sürdürmek için Ukrayna ekiplerinden ayrılmaya çalışıyor.