Onur Bulut'tan Trabzonspor Açıklaması!

Onur Bulut'tan Trabzonspor sözleri! Transfer kararını Kayserispor verecek!

Onur Bulut'tan Trabzonspor Açıklaması!

 

Trabzonspor ve Galatasaray’ın transferde dikkatin çeken Onur Bulut transferi hakkında konuştu

Trabzonspor ile transferde adı geçen Onur Bulut’tan açıklama geldi. Kayserispor’da forma giyen başarılı futbolcu Onur Bulut, Raydospor’a transfer haberleri hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu.

Gösterdiği performans ile Trabzonspor ve Galatasaray’ın dikkatin çeken sağ bek, “Kayserispor'un vereceği karara göre ben de kararımı veririm.” dedi.

Geçen yıldan beri takımda yaşanan transfer yasağına değinen Onur Bulut, “Takımda geçen seneden beri transfer yasağı var, dolayısıyla herkes birbirini çok iyi tanıyor, kalitesini, karakterini biliyor. Bir takım olduğumuz çok belli oluyor. Herkes birbirinin açığını kapatmaya çalışıyor. Bunu da sahaya yansıtmaya çalışıyoruz. Keyifli bir ortamımız var.” ifadelerini kullandı.

Transfer işleriyle ben ilgilenmiyorum

Galatasaray’dan daha önce teklif geldiğini belirten Bulut, “Olabilir. Bu yaz nasip değildi. Belki önümüzdeki yaz veya başka transfer dönemleri olabilir. Hiç belli olmaz. Daha önce Galatasaray ile ilgili bilgi bana gelmişti ama transfer işleriyle ben ilgilenmiyorum. Ben futbolumu oynarım. Ona da ben baksam menajere de ihtiyacım olmaz. Ben futbolumu oynar gerisini onlara bakarım.” ifadelerini kullandı.

Transfer kararını Kayserispor verecek

Trabzonspor ile çıkan transfer haberleri hakkında Bulut,

Trabzonspor ile ilgili hiç haberim yok. Trabzon haberleri zaten geçen seneden beri vardı. Baya duydum ama şu ana kadar Kayserispor'a teklif bulunmadılar galiba, öyle aldım haberi. Hayırlısı, ben futboluma bakıyorum. Kayserispor'un vereceği karara göre ben de kararımı veririm.” değerlendirmesinde bulundu.


Bu sezon Kayseri forması ile 12 maç çıkan Onur Bulut 2 gol ve 1 asist kaydetti. Futbolcunun Kayserispor ile olan sözleşmesi 2023 yılına kadar devam ediyor.