Ogün Temizkanoğlu Trabzonspor'un Puan Kaybını Değişikliklere Bağladı!

Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında karşı karşıya gelen Beşiktaş ve Trabzonspor sahadan 2-2 beraberlikle ayrıldı.

Ogün Temizkanoğlu Trabzonspor'un Puan Kaybını Değişikliklere Bağladı!

 

Ogün Temizkanoğlu, Trabzonspor'un Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldığı mücadeleyi yorumladı. İşte Temizkanoğlu'nun sözleri...

Trabzonspor ile Beşiktaş’ın 2-2 berabere kaldığı maçın ardından Ogün Temizkanoğlu, değerlendirmelerde bulundu.

İşte o açıklamalar:
Tek bir oyun planı olan Beşiktaş'a karşı Trabzonspor, çok fazla efor harcayıp da öne geçmedi. Sahanın içerisinde sakin ve kontrollü bir oyun oynadılar.
Trabzonspor cephesinden bakarsak 3 gün önce zorlu bir müsabaka oynuyor, farklı skorla kazanıyorsun. Moralli bir şekilde buraya geliyorsun, 2 tane atıyorsun. Saha içi dokunuşlar çok önemliydi. 60'tan sonra Trabzon orta sahası düşerken hoca görüp müdahale etmeliydi. Gbamin yorulmuştu. Beşiktaş üstüne gelince dinamizmi daha yüksek bir oyuncuyu alabilirdin. Siopis'siz Trabzon'un orta sahasının mücadele gücü düşük. Siopis değişikliği çok geç yapıldı. Hocanın saha kenarından okuması daha erken olmalıydı. Salih'in sürekli deldiği bir orta saha vardı. Bunlara önlem alabilirdi. Daha önce hamle yapsa Trabzonspor 3 puan alırdı. Bu beraberlik, Trabzonspor için oyun açısından kötü değil. Kötü Beşiktaş'a karşı puan kaybetmeleri üzüntü verici. Beşiktaş'ın herhangi bir oyun planı yok.” ifadelerini kullandı.