Nordfeldt Trabzonspor Yolunda !

Sezon sonu Uğurcan Çakır'ın Avrupa yolunu açmayı planlayan Trabzonspor yönetimi kaleyi tecrübeli bir eldiven teslim etmek istiyor. Trabzonspor Yönetiminin ön görüşme yaptığı Gençlerbirliği'nin başarılı file bekçisi Kristoffer Nordfeldt ile prensip anlaşması vardığı öğrenildi.

Nordfeldt Trabzonspor Yolunda !
 

Gençlerbirliği’nin başarılı kalecisi Kristoffer Nordfeldt’in gelecek sezon için Trabzonspor ile prensipte anlaştığı öğrenildi. İsveçli file bekçisi Trabzonspor forması giymeye çok yakın. Gençlebirliği taraftarlarının sevdiği futbolcuların başında gelen Nordfeldt, sezon sonunda kulüpten ayrılmaya hazırlanıyor. Gençlerbirliği ile olan sözleşmesinin sene sonu bittiği ve Gençlerbirliği ile yeni sözşleme imzalamayacağı öğrenildi. Başarılı file bekçisinin gelecek sezon için Trabzonspor ile bir görüşme yaptığı ve tarafların prensipte anlaşmaya vardıkları iddia edildi.

Kristoffer Nordfeldt

ÜLKESİNİN KALESİNİ DE KORUYOR

Premier Lig'den 2019-20 sezonunun devre arasında Swansea takımından Gençlerbirliği’ne katılan Nordfeldt performansıyla beğeni topladı. Haziran ayında 32 yaşına girecek olan İsveçli kaleci, performansıyla son dönemde ülkesinin kalesini de devralmış durumda. 

Gençlerbirliği ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Kristoffer Nordfeldt, halen maç başına kurtarış ortalamasında Süper Lig’in zirvesinde yer alıyor.

Takım:Gençlerbirliği 
Yaş:31
Boy:1,90
🥅1,6 MB yenilen gol
🥅%71 MB kurtarış yüzdesi 
🥅4.0 MB kurtarış sayısı 
🥅%62 MB başarılı pas
🥅4/31Gol yemeden bitirilen maç
🥅3/7 Penaltı 
🏅7.00 Reyting

Gençlerbirliği Haber Ajansı