Musa Caner Aktaş'ın Trabzonspor Hayali

Hekimoğlu Trabzon FK'nın başarılı oyuncusu Musa Caner Aktaş önemli açıklamalarda bulundu. Aktaş Hekimoğlu Trabzon FK ve Trabzonspor'u şampiyon görmek istediğini söyledi.

Musa Caner Aktaş'ın Trabzonspor Hayali

 

Hekimoğlu Trabzon FK’nın önemli oyuncularından Musa Caner Aktaş önemli açıklamalarda bulundu.  

Hekimoğlu Trabzon formasıyla bu sezon 13 karşılaşmaya çıkan Musa Caner Aktaş 8 gole imza atarak takımının namağlup yürüyüşünde önemli rol oynadı. Trabzon ekibinde 74 maçta 27 gol 13 asistlik performansı bulunan Musa Caner Aktaş, hayalinin Trabzonspor forması giymek olduğunu, Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Kerem Aktürkoğlu’nu gururla izlediğini kaydetti.

GENCİZ, DİNAMİĞİZ

Musa Caner Aktaş şampiyonluğu hedeflediklerini ifade ederek “Takım olarak genç ve dinamik bir takımız, şampiyonluk için kurulmuş gözükmüyor ama şu an en büyük adaylardan biriyiz. Averajla 2. Sıradayız ama puan farkı aynı. Herkes çok koşuyor, hocamızın eşliğinde, sportif direktörümüzle iyi yoldayız. Şampiyonluk hedefimiz var. Sene sonunda inşallah şampiyon oluruz, o hava var. Takım yenilmiyor, gol yemiyor, takımda bir kolej havası var. Herkes genç ve herkes her zaman gülüyor ve mutlu sonu şampiyonluk olur inşallah.“

Musa Caner Aktaş

KEREM’İ GURURLA İZLİYORUM

Galatasaray’ın milli oyuncusu Kerem Aktürkoğlu’nun 2. Lig’den yaptığı sıçrama gibi bir hedefi olduğunu ifade eden Aktaş  “Her gencin hayalidir, Kerem Aktürkoğlu ortaya koyduğu performansla hayalini gerçekleştirdi. Milli takımda da golünü attı, gururla izliyoruz, güzel bir hikayesi var. İnşallah bizim de hikayemiz Kerem gibi olur. Her insan  milli formayı giymek ister, inşallah benim içinde olur. Benim hayallerimin arasında milli takımda oynamak var.“

TRABZONSPOR HAYALİMİZ

Gelecek hedefleri arasında Trabzonspor var mı sorusunu cevaplayan Aktaş “Kulübümüz ve Trabzonspor arasında çok kısa bir mesafe var. Bu takımda oynayan herkesin hayalinde Trabzonspor vardır. Oralara gitmek, Süper Lig takımı çok güzel taraftar, camia inşallah olur. Herkesin hayalidir. Sorduğunuz herkes aynı cevabı verebilir,  bütün arkadaşlarım ve ben Trabzonspor’da oynamak isterim.”

ERCE İLE GÜZEL ANLARIMIZ OLDU

Gaziantep FK maçında kaleyi koruyacak olan eski arkadaşı Erce Kardeşler’e de başarılar dileyen Aktaş “Erce ile çok görüşmüyoruz ama eski Altınordu’dan takım arkadaşım,birlikte güzel anlar geçirdi. İnşallah oynayacak, güzel oynar. Maça da gideceğim." ifadelerini kullandı. 

BURHAN EŞER BANA ÖZELLİKLER KATTI”

Örnek aldığı isimlerin arasında Burhan Eşer’in olduğunu ifade eden Aktaş “Örnek aldığım isimler arasına 1 kişi daha eklendi.. Oyun olarak sadece 1 sene önce tanıdığım, daha öncesinde izlediğim Burhan Eşer’i örnek alıyorum. Bende çok etkisi oldu. Bana baya bir çok şey öğretti. Aynı mevkiide olduğum için bana özellikler kattı. Onur gerçekten çok beğeniyor ve örnek alıyorum.

Musa Caner Aktaş

CELİL HEKİMOĞLU BABA GİBİ…”

Celil Hekimoğlu’nun kendisine bir baba gibi yaklaştığını ifade eden Aktaş “Başkanımız Hekimoğlu işe başlamak isterim.3. yıl önce de bana demişti. Oraya babamla gelmiştim. “Sen bizim evladımızsın” demişti. 3 senenin sonunda değişen bir şey olmadı. Bana her zaman babacan yaklaştı. Başkanımızın hakkını ödeyeceğiz inşallah.  Hocayı bu sene tanıdım çok iyi insan, takımda sevmeyen yok.“ 

TRABZONSPOR BİZİ ETKİLİYOR

Trabzonspor’un lider olmasının kendileri pozitif yönde etkilediğini kaydeden Aktaş “Trabzonspor’un başarılı olması biz etkiliyor tabi, inşallah iki takımda bu sene şampiyon olur.“ ifadelerini kullandı. 

KULÜBÜN GÜZELLİĞİNİ ANLATIYORLAR

Trabzonspor’dan gelen oyuncularla sohbet ediyoruz. Burada oynayıp hazır gitmek istiyorlar. Oranın nasıl güzel bir yer olduğunu anlatıyorlar. Burada oynayıp oraya giderler inşallah.  Herkesin hayalidir Trabzonspor forması giymek. Çoğu gencin hayali Süper Lig’de oynamak. Bu şehirde görüyorum taraftarları muhteşemler.

61 Saat