Marc Bartra Colman Sorusuna Böyle Cevap Verdi!

Bordo Mavili oyuncu Bartra, Sivasspor maçı sonrası konuştu.

Marc Bartra Colman Sorusuna Böyle Cevap Verdi!

 

Trabzonsporlu oyuncu Bartra, Sivasspor karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

Bartra, “Takıma gelmeden önce Trabzonspor’un ne kadar büyük bir tarih olduğunu biliyordum. Çok sevilen efsanevi oyunlara sahipti. Böyle büyük bir takımda oynadığınız zaman hem yerel oyuncuların hem dünyanın çeşitli yerlerinden gelen oyuncuların çok kolay olmadığını biliyorsunuz. Bu da takımın ne kadar büyük bir takım olduğunu gösteriyor. Dünyanın başka yerlerinden gelen oyuncular burada efsane oyunculara dönüşebiliyorlar. Tabi ki takımı kendi içinde onlardan biri gibi hissetmeye çalışıyorum bu da benim için çok önemli bir durum” dedi.

Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 11'nci haftasında sahasında konuk ettiği Demir Grup Sivasspor'u 1-0 mağlup etti. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Trabzonsporlu Marc Bartra, "Herkes takım savunmasına katkı verdi. Takım olarak savunmayı bütün olarak yaptık." dedi.

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Marc Bartra, "Çok iyi başlangıç yaptık. Ama rakibimiz adam adam adama savunma yapıyor. Bu savunmada rakibiniz genelde sizi top kaybına zorluyor. Savunma anlamında çok iyi işler çıkardık diyebiliriz. Takım olarak bu tarz maçlarda iyi savunma yapmanız gerekiyor. Herkes takım savunmasına katkı verdi. Takım olarak savunmayı bütün olarak yaptık." diye konuştu.

Saç stiline ilişkin soruya gülümseyerek yanıt veren Bartra, "Bir anda canım istedi böyle yaptık. Kendi kendime aldığım bir karardı. Daha önce de kestirmiştim." dedi.