Larsen’den Geleceği Hakkında Açıklamalar!

Bordo-mavililerin Danimarkalı oyuncusu Larsen’den çarpıcı mesajlar.

Larsen’den Geleceği Hakkında Açıklamalar!

 

KARAR VERMEM KOLAY OLDU
Trabzonspor’un Danimarkalı sağ beki Larsen gerçekleştirilen antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Trabzonspor’a adaptasyon sürecinin çok uzun sürmediğini söyleyen Larsen, “Buraya Trabzon’a gelmek benim için kolay karar oldu. Çok da uzun sürmedi adaptasyon süreci. Takımla birlikte sezon öncesi kampında da beraberdik. Arkadaşlarım ve teknik ekip bana çok yardımcı oldu. Herkesin yardımıyla alışmam kısa sürdü” dedi.

ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIYORUM

Geride kalan haftalar itibarıyla performansını değerlendiren Larsen, “Ben kendi performansımdan söz etmeyi bundan konuşmayı seven birisi değilim. Söyleyebileceğim tek şey, elimden gelenin en iyisini yapıp takıma yardımcı olmaya çalışıp, mümkün olduğunca en fazla maçı kazanmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

BAZEN AYRILIKLAR YAŞANIYOR

Cornelius’un takımdan ayrılmasıyla ilgili konuşan Larsen, “Cornelius, yakın ve çok iyi bir arkadaşım. Buraya gelmeden önce kendisiyle görüşmelerim oldu. Buradaki durumu ve neler yapmam gerektiğini bana anlatmıştı. Burada beraber geçirdiğimiz kısa sürede bana çok yardımcı oldu. Buraya adapte olmamda çok yardımcı oldu. Ancak futbol böyledir. Cornelius’u çok iyi arkadaş ve futbolcu olarak biliyoruz. Bana sorsanız onu yanımda görmek isterim. Ancak hayat böyle. Bazen ayrılıklar yaşanıyor. Bütün takım arkadaşlarımızla çok yakın ilişkilerimiz olduğu için ayrılık beni etkiledi diyemem ama çok yakın bir arkadaşım” dedi.

ŞU ANDA OYNAMAYA HAZIRIM

Çok fazla maça çıkmasından ötürü yaşadığı sakatlıkla ilgili konuşan Larsen, “Monaco maçı öncesinde kas sakatlığı problemim vardı. Aslında çok maç oynuyoruz ve seyahat ediyoruz. Bu durum bu güne kadar böyle geldi ama önümüzdeki haftalarda da devam edeceğiz. Orada bahsettiğim ufak sakatlık problemini atlatmış ve hazır hissediyorum kendimi. Şu an oynayacağımız maçlarda vücudum hazır duruma geldi” dedi.

Larsen

BÜTÜN ODAĞIM TRABZONSPOR

Geleceğiyle ilgili de konuşan Danimarkalı oyuncu şunları söyledi; “Şu an benim geleceğim Trabzonspor’da.. Kontratım var ve işimi iyi yapmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ailem de burada. Bütün odağım ve düşündüğüm Trabzonspor.”

ÇOK YETENEKLİ OYUNCULAR VAR

Çok fazla oyuncumuz var. Bu oyuncuların çoğu bir mevkiden daha fazla mevkide oynama yeteceğine sahipler. Sadece sağ kanat bölgesinde değil birçok bölgede oyuncuları değiştirmek zorunda kalabiliyorsunuz. UEFA Avrupa Ligi devam ediyor. Ligde mücadele ediyorsunuz. Çok fazla maç ve seyahat sonucunda geniş kadronun önemini görüyorsunuz. Bizim de geniş ve yetenekli oyunculardan kurulu kadromuz var. Sadece sağ kanat mevki değişmiyor. Bütün bölgeleri değiştirmek zorunda kalabiliyorsunuz. Çok fazla oyuncular yorulmak zorunda kalabiliyor. Sağ kanatta da oynayacak yetenekli çok sayıda oyuncumuz var” dedi.