Kaan Ayhan'ın Babasından Trabzonspor Açıklaması!

Trabzonspor kadrosuna katmak için yoğun mesai harcadığı Kaan Ayhan'ın babasından açıklamalar geldi.

Kaan Ayhan'ın Babasından Trabzonspor Açıklaması!

 

Trabzonspor Edin Visca transferini tamamladıktan sonra stopor transferi için harekete geçti. Trabzonspor Edgar IE'nin sezonu kapatmasından sonra stoper pozisyonu çalışmala başladı. Stoper pozisyonu için de en az Edin Visca gibi kaliteli bir isim kadroya katmaya çalışan Trabzonspor kurmayları, uzun süredir iletişim halinde oldukları Kaan Ayhan'ın transferini bitirmek yoğun uğraş veriyor.

Kaan Ayhan

SASSUOLO KİRALIĞA YAKLAŞMIYOR!

Trabzonspor kurmayları ilk olarak Kaan Ayhan için Sassuolo'ya 500 bin euro kiralama bedeli, 3 milyon euro sezon sonu zorunlu satın alma şartıyla kiralık olarak teklif sundu. Fakat İtalyan ekibi Sassuolo, Trabzonspor'un sunduğu kiralık teklifini kabul etmedi. Sassuolo Kaan Ayhan'ın kiralanmasına sıcak bakmazken, oyuncuyu bonservisi ile göndermek istiyor. Bunun üzerine Trabzonspor, Kaan Ayhan için bol taksitli bir teklif sunmak için hazırlıklara başladı. Trabzonspor 3.5 milyon euroyu 3 taksitle ödeyecek şekilde bir teklif hazırlığında. 

Kaan Ayhan

KAAN AYHAN'IN BABASINDAN AÇIKLAMA!

Kaan Ayhan’ın babası Erol Ayhan: "Kaan’a Beşiktaş’ın da ilgisi vardı, gerçekleşmedi. Trabzonspor ile ilgili gelişmeleri takip ediyoruz. Sassuolo’nun kararı önemli. Türkiye, bizim vatanımız. Şartlar oluşursa neden olmasın?" ifadelerini kullandı.