İşte Trabzonspor'daki Sakatların Son Durumları

Trabzonspor son dönemde aldığı kötü sonuçların nedenlerinden biri de yaşanan sakatlıklar olduğu biliyor. Trabzonspor'daki sakatların son durumlarını sizin için derledik.

İşte Trabzonspor'daki Sakatların Son Durumları
 

Trabzonspor'da sakat oyuncuların çokluğu her ne kadar can sıksa da geri dönüşler de gelmeye başladı.
 

Bordo Mavili takımda uzun süreli sakatlığı oyuncuların son durumuyla ilgili bilgiler ise şöyle;

Yunus Mallı: Rizespor maçında sakatlanarak oyunu yarıda bırakan Yunus Mallı için MR planlanıyordu. Kalçasından sorun yaşayan oyuncunun şişleri dinmediği için MR'a giremedi. Hafta içi durumunun netleşmesi bekleniyor.

Ekuban ve Nwakaeme: Son oynanan Rizespor maçında forma giyemeyen iki oyuncunun da ağrıları henüz dinmedi. Hafta içerisinde tekrar kontrole girecek oyuncuların durumları oyuncuların vereceği cevaba göre belli olacak.

Ekuban ve Nwakaeme 

Abdülkadir Ömür: Başarılı oyuncunun bu hafta içerisinde takıma verilmesi bekleniyor. Kondisyon ve güç depolayacak oyuncu için doktor raporuna göre hareket edilecek.

Abdülkadir Ömür

Trondsen: Bordo Mavili takımın uzun süreli sakatlık yaşayan oyuncularından Trondsen'in Mayıs ayınının ilk haftasıyla dönüşü bekleniyor. 

Kamil Ahmet ve Afobe : Takımla çalışmalara başlayan Kamil Ahmet'in bu hafta itibariyle kadroya girmesi bekleniyor. Omzundan sakatlanan ve dinlendirilen Afobe'nin de dönüşü bekleniyor.