Halil Dervişoğlu'un Babası Muzaffer Dervişoğlu'ndan Flaş Açıklama!

Son yıllarda her transfer sezonunun gözde ismi Halil Dervişoğlu için babası Muzaffer Dervişoğlu'ndan flaş açıklama geldi. Özellikle İstanbul takımlarının radarında olan Halil Dervişoğlu için Trabzonspor iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Halil Dervişoğlu'un Babası Muzaffer Dervişoğlu'ndan Flaş Açıklama!

TSKULİS / ÖZEL HABER

Trabzonspor'un Cornelius'u yedekleyecek ve kanat rotasyonunda kullanabileceği bir isim aradığı ve Halil Dervişoğlu'nun da gündeme geldiği İstanbul basınından dile getirilmişti. Bugün İstanbul basınında yer alan Halil Dervişoğlu'nun babası Muzaffer Dervişoğlu'nun "Biz Trabzonluyuz. Trabzonspor'u çok istiyoruz" şeklinde açıklama yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

MUZAFFER DERVİŞOĞLU'NDAN TRANSFER AÇIKLAMASI!

İstanbul basınında yer alan haber hakkında www.tskulis.com'a konuşan Muzaffer Dervişoğlu: "Ben şimdi Trabzon'da tatildeyim. Benim "Biz Trabzonluyuz. Trabzonspor'u çok istiyoruz" tarzında bir açıklamam yok. Halil şu an Brentford ile  kampta, çok da iyi gidiyor. Oyuncuya çok ilgi var ama bizim Brentford da kalma düşüncemiz var, zaten Brentford Halil'i hiçbir zaman satma veya gönderme gibi düşüncesi olmadı ama Halil Milli Takım için forma giyebileceği bir takıma gitmek istediği belirtti. Bunun üzerine  Brentford oyuncuyu kiraladı." açıklamasında bulundu. 

"HERKESİN AVRUPA HAYALİ VARKEN BİZ ORADAYIZ

Halil Dervişoğlu'nun kariyer planlaması hakkında da tskulis.com'a açıklamalarda bulunan  Muzaffer Dervişoğlu:
"Herkesin Avrupa hayali varken biz zaten Avrupa'dayız. Halil'in Brentford formasıyla hazırlık maçlarında görev alıyor ve çok iyi bir performans ortaya koyuyor. Ama içinde bulunduğumuz futbol dünyasının ne getireceği belli olmaz. Eğer Brentford Halil Dervişoğlu'nu ilk seçenek olarak düşünmezse, Halil de daha fazla süre alabileceği bir takıma gitme isteği her zaman bulunuyor. Halil oynamak istiyor. O yüzden yarın ne olur bilemem?" şeklinde sözlerini tamamladı.

 

Muzaffer Dervişoğlu, Halil Dervişoğlu'nun Brentford'tan kiralık olarak ayrıma nedeninin Milli Takımdan uzak kalmamak için daha fazla süre bulabilmek olduğunu söyledi.