Eski Trabzonsporlu Forvetten Abdülkadir Ömür Uyarısı!

Trabzonspor'un kendi evinde Galatasaray'ı konuk ettiği maçta 100. maçın çıkan Abdülkadir Ömür, ilk yarı oyundan alınınca göz yaşlarına hakim olamadı. Bu duruma sessiz kalmayan Trabzonspor'un eski forveti Ergin Keleş, Abdülkadir Ömür için yapılması gerekenleri bir tweet atarak paylaştı.

Eski Trabzonsporlu Forvetten Abdülkadir Ömür Uyarısı!

 

Galatasaray karşısında taraftarın tepkisine maruz kalan Abdülkadir Ömür ilk devre bitmeden oyundan çıkmış ve sonrasında gözyaşlarına boğulmuştu.

Abdülkadir Ömür, dün gece yaşadıklarından sonra büyük bir yol ayrımına geldi. Oyundan çıkan genç futbolcu 100. maçına çıktığı akşam oyundan 38. dakikada teknik direktör Abdullah Avcı tarafından oyundan alındı. Oyundan çıktıktan sonra yedek kulübesine gelen Abdülkadir Ömür'ün moralinin çok bozuk olduğu ve maç sonuna kadar ağladığı görüldü. 

Trabzonspor’un eski futbolcusu Ergin Keleş, Abdülkadir Ömür’ün her açıdan doğru yönlendirilmeye ihtiyacı olduğunu belirtti ve açıklamasında ‘’Abdülkadir Ömür Trabzonspor’un en önemli değerlerinden biri ve bence her açıdan doğru yönlendirilmeye de ihtiyacı var. Trabzonspor taraftarının bu süreçte ona karşı tutumu da yıkıcı, ezici olmaktan ziyade oyuncuyu ayağa kaldıracak şekilde olmalı.‘’ ifadelerini kullandı.

Ergin Keleş'in Abdülkadir Ömür için attığı tweet

 

Trabzonspor'un eski forveti Ergin Keleş, futbol camiasında entelektüel kişiliği ile tanınıyor.