Carlos Salcedo Transferinde Trabzonspor'un Rakipleri Çoğalıyor!

Trabzonspor'un stoper sorunu çözmek için yoğun mücadele veriyor. Kaan Ayhan ismimde bir türlü aşamadığı yüksek bonservis sorunu nedeniyle alternatif isimlere yönelen bordo-mavili ekibi, talip olduğu futbolculara diğer kulüplerin de ilgi göstermesi zorluyor. Trabzonspor'a Carlos Salcedo transferinde bir rakip daha çıktı!

Carlos Salcedo Transferinde Trabzonspor'un Rakipleri Çoğalıyor!

 

Trabzonspor transfer haberleri: Spor Toto Süper Lig'in 49 puanlı lideri Trabzonspor transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bordo-mavililer stoper bölgesi için listesine Carlos Salcedo'yu eklemişti. Meksikalı futbolcu için Palmeiras, Porto ve Toronto FC ile yarışan Fırtına'ya transferde bir rakip daha çıktı. İşte detaylar...

Spor Toto Süper Lig'in lideri Trabzonspor, Galatasaray'ın da ilgilendiği Carlos Salcedo'yu gündemine almıştı.
28 yaşındaki futbolcunun Tigres ile 1 yıl daha kontratı bulunuyor. Başarılı stoper taraftarların "Come to Trabzonspor" çağrısı üzerine konuşmuş ve "Hem siz hem de Galatasaray beni istiyor. Sonuçta ne olacak göreceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

 

Carlos Salcedo

 

TALİPLERİ ARTIYOR

28 yaşındaki Meksikalı futbolcu için Palmeiras, Porto ve Toronto FC ile yarışan Fırtına'ya transferde bir rakip daha çıktı.
Brezilya basınında yer alan haberde, Carlos Salcedo için Flamengo'nun da devreye girdiği iddia edildi. 

Carlos Salcedo ile ilgilenen takımlar!