Caleb Ekuban'ın Talipleri Artıyor!

Trabzonspor'daki en skorer oyunculardan olan Caleb Ekuban’ın İtalya hayali gerçekleşmek üzere. Trabzonspor ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan yıldız topçu, sevgilisinin istediği ile İtalya'da top koşturmak istiyor.

Caleb Ekuban'ın Talipleri Artıyor!

 

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Caleb Ekuban'ın talipleri artıyor. İddiaya göre Genoa ve Sampdoria, 27 yaşındaki Ganalı'yı yakından takip ediyor ve kısa zamanda tekliflerini Trabzonspor'a iletmesi bekleniyor.

NİCOLO SCHİRA İDDİASI

Süper Lig 'de transferin hızlı takımı Trabzonspor 'de sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bordo Mavili ekibin başarılı futbolcusu Caleb Ekuban'ın talipleri artıyor.İtalyan Gazeteci Nicolò Schira'nın iddiasına göre; Serie A ekiplerinden Genoa ve Sampdoria, 27 yaşındaki Ganalı'yı yakından takip ediyor ve kısa zamanda tekliflerini Trabzonspor'a iletmesi bekleniyor. Trabzonspor, Caleb Ekuban için en az 5 milyon euroluk bir teklif bekliyor. 

Caleb Ekuban

Tecrübeli futbolcu bu sezon Trabzonspor formasıyla 33 maça çıktı ve 11 gol, 4 asistlik performansa imza attı. Trabzonspor'un en skorer futbolcularından biri olmayı başardı.