Berat Özdemir'den Hull City Açıklaması!

Berat Özdemir'de performans itirafı ve Hull City performansı.

Berat Özdemir'den Hull City Açıklaması!

 

Bordo Mavili oyuncu Berat kampta açıklamalarda bulundu

Trabzonsporlu oyuncu Berat Özdemir, takımının Slovenya kampında açıklamalarda bulundu.

Berat, özetle şunları söyledi: "Güzel bir aile olduk, daha iyilerini yaşayıp şampiyon oluruz.  Geçen sezondan daha fala maç oynayacağız, geçen sezonki kadroyu daha da genişletmek istiyoruz."

PERFORMANSIM DÜŞTÜ

Bir performans düşüklüğü yaşadımı bende düşünüyorum. Dibe vurup sıçramamam zaman aldı. Kendime gelene kadar takım biraz daha oturdu. Trabzonspor’da yedek oturan oyuncu kavramı görmüyorum. Saha içinde görev almadığım süre dışında motivasyonu yukarıya çekmeye çalıştım. Bazen şampiyonluklarda oynamayan oyuncularında etkileri vardır. Desteklerimi vermeye çalıştım.

ACUN BAŞKANA SAYGILAR

Acun başkana saygılarımı iletiyorum. Kendisiyle bir görüşmem olmadı. Hocamız tarafından bir görüşme oldu. Benim görüşmem olmadı. 

Kendimdeki iyi yönleri daha da mükemmeleştirmeye çalışıyorum. İyiyi mükemmel yapmak birinci amacım.

Kutlamalara ailemi çağırmadım, içeride Emrah abi ile konuştum. Başka bir kulüp böyle kutlayamaz dedim. Son düdükten sonra taraftarın girdiği video var. Açıp açıp onları izliyorum, umarım tekrarlarını yaşarız.

Şampiyonalar Ligi için futbolun zirvesi diyebiliriz, şampiyonalar ligi müziğini defalarca dinletmek istiyoruz. Bizim tek hedefimiz orada tutunabilmek. Gruptan çıkmayı hedefleyelim, Bernabeu görmeyi istiyorum. Güzel bir deplasman olabilir, Trabzon daha zor ama…