Aykut Kocaman'dan 2010-2011 Sezonu İçin Vicdan Açıklaması!

Türk Futboluna kara bir leke olarak kazınan 2010-2011 sezonundaki 3 Temmuz şike olayı Fenerbahçe'nin o dönem teknik direktörlüğü yapan Aykut Kocaman'nın da vicdanını rahatsız ettiği ortaya çıktı!

Aykut Kocaman'dan 2010-2011 Sezonu İçin Vicdan Açıklaması!

 

Trabzonspor'un 2010-2011 sezonunda çalınan şampiyonluğu aradan geçen 11 seneye rağmen hala unutulmuyor ve konuşulmaya devam ediyor. 2010-2011 sezonunda yaşanan olayların Türk futbolunun nasıl bir pislik içinde yüzdüğü ortaya çıkardı. Maçların ayarlanması, hakemlerin ayarlanması, şike ve teşvik primlerinin ayarlanması yetmezmiş gibi transfer operasyonlarının bile belli kulüp ve yöneticilerler tarafından ayarlandığı ortaya çıktı. Fakat bütün bu çarpık ilişkiler ve rezillikler FETÖ terör örgütü kalkan edilerek halının altına süpürüldü. Fakat taraflı tarafsız herkesin vicdanına ağır geliyor bu pisliklerin ve çarpık ilişkilerin halı altına süpürülmesi… konu hakkında en son açıklama yapan 2010-2011 sezonunda 18 maçta 17 galibiyet! alan Fenerbahçe'nin teknik direktörü Aykut Kocaman açıklama yaptı.

AYKUT KOCAMAN'DAN VİCDAN AÇIKLAMASI!

Fenerbahçe'nin o dönemdeki teknik direktörü Aykut Kocaman'ın da vicdanın rahat olmadığı yaptığı son 3 Temmuz Şike açıklamasından ortaya çıktı. Aykut Kocaman: “3 Temmuz dönemiyle ilgili gerçekler daha ortaya çıkmadı. Bu dönemi kurgulayanların futbol ve medyadaki yerleri ortaya çıkarsa ben ve Fenerbahçelilerin vicdanlarında biraz daha rahatlık olacak.” şeklinde açıklamalarda bulunarak, 2010-2011 sezonunda yaşanan şike olayından dolayı vicdanlarının rahat olmadığı, ilgili dönemle alakalı vicdanlarını rahatlacak daha çok olayın ortaya çıkmasının hayalini kurdukları yaptığı bu açıklama ile itiraf etti!