Alexander Sörloth Geri Adım Attı!

Trabzonsporlu taraftarların sevgi gösterisine beklenmedik tepki gösteren Sörloth geri adım attı.

Alexander Sörloth Geri Adım Attı!

 

Çok kısa sürede sosyal medya hesabına Trabzonsporlu taraftarlar tarafından milyonlarca “come to Trabzonspor” yorumu yapılan Alexander Sörloth’tan beklenmedik tepki geçmiş ve Trabzonsporlu taraftarlara “yeter artık” demişti.

Şahsi telefon numarasına da çok sayıda mesaj geldiğini belirten Sörloth bu durumdan yaşadığı rahatsızlığı dile getirirken, Sörloth’un Twitter üzerinden yaptığı “Merhaba Trabzonspor taraftarları, sevginizi ve desteğinizi takdir ediyorum fakat lütfen beni aramayı ve mesaj göndermeyi bırakın. Hayatımı çok stresli hale getiriyor. Yeter artık” İfadelerinin yer aldığı paylaşıma çok sayıda tepki mesajı geldiSörloth’a tepki gösterenler kadar şahsi telefon numarasından rahatsız edilmesinden dolayı da sosyal medya üzerinden özür mesajları yağdı.

Alexander Sörloth'un attığı Tweet

Sörloth’un Norveç formasıyla çıktığı milli maçta etkisiz performansın etkisiyle gerginlik yaşadığı ve bu gerginlik ile Twitter üzerinden paylaşım yaptığı bilgisine ulaşılırken, yaptığı paylaşımı kaldırarak geri adım atması dikkat çekti.

Alexander Sörloth

Sörloth'a şuana kadar 3,3 Milyonun üzerinde yorum yapılırken, çok sayıda Trabzonspor taraftarı yorum yapmayı bıraktı.