Ahmetcan Kaplan İçin İki Dünya Devi Daha Devreye Girdi!

Trabzonspor'un başarılı sol ayaklı stoperi Ahmetcan Kaplan için transferde hareketli günler yaşanıyor. Trabzonspor'un Ajax ile pazarlık halinde olduğu genç futbolcu için Fransa'dan ve İngiltere'den iki dünya devi daha devreye girdi.

Ahmetcan Kaplan İçin İki Dünya Devi Daha Devreye Girdi!

 

Trabzonspor'da gelecek isimler kadar gidecek isimlerde gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Trabzonspor'un altyapısından yetişen Ahmetcan Kaplan, geçen sezon az süre almasına rağmen Avrupa'daki büyük kulüplerin dikkatini çekmeyi başardı. Trabzonspor'un Ajax ile yaptığı görüşmelerde genç oyuncu için 9.5 milyon euro bonservis, 2.5 milyon euro bonus ve sonraki satıştan %15 pay olmak üzere prensip anlaşması sağlandı. Fakat iki dünya devinin araya girmesiyle transfer şimdilik askıya alındı.

Ahmetcan Kaplan

DÜNYA DEVLERİ SIRAYA GİRDİ!

Fransız devi PSG ve Premier Lig'in gediklisi Arsenal'in Ahmetcan Kaplan için devreye girmesinden sonra Ajax'tan gelen teklifi şimdilik askıya aldı. Arsenal'in Ahmetcan için 15 milyon euroluk bir teklif getireceği iddia edildi. PSG'nin ise nasıl bir teklif ile Trabzonspor'un kapısını çalacağı merak konusu. Trabzonspor, bu iki dünya devinden gelecek teklife göre hareket edecek.